Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok ti is a borostyán-...

Hallottatok ti is a borostyán-nyaklánc szuper hatásairól?

Figyelt kérdés

Több ismerőstől hallottam, h ettől a nyaklánctól/bokalánctól nem fog fájni a pici foga, ínye fogzáskor. + Ekcémára, koszmóra is nagyon jó.

Lényege, h bőrrel kell érintkeznie.

Ma vettünk neki egyet, kíváncsian várom :)

4,5hós, most kezdett duzzadni az ínye, de még nem volt baj. Csak megelőzzük.


2013. jan. 2. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nézd, erről nagyon megoszlanak a vélemények...


Ha van kedved, olvasgass :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=borosty%E1n+..

2013. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 2. 15:46
 3/12 anonim ***** válasza:

ezen itt megint egy jó kis vita fog kialakulni ...ez a kérdés pár havonta előjön és jönnek akik meg akarják győzni a többieket hogy abból a láncból nem oldódik ki semmi és áltudományos marhaság és tök hülye aki használja...

már várom hogy ezeket mind megírják.

2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sebaj, már megvan :) max majd megírom, h bevált-e vagy sem :)
2013. jan. 2. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is vettem. De itt olvastam egy hozzászólást, amibe azt írta le valaki hogy mi történt a szomszédjukba. Valahogy úgy volt hogy az anyuka leakarta már venni a baba nyakából ezt a láncot, de a nagymama erősködött hogy ne. Egyik nap aztán épp felkelt az alvásból a pici, anyuka hallotta is nem is ment be hozzá, el játszadozott. aztán gyanús lett neki a csend. mire bement szegény baba meghalt. boncoláskor a tüdejében és az orrában is találtak borostyán szemeket. a szülők se értik hogy szedhette szét a gyerek. szóval nem tudom igaz e vagy sem, de én nem merem ráadni többet a lányomra, majd valahogy túléljük ezt az időszakot enélkül is. Anno még éjjelre is a nyakába hagytam de ma már nem merem. még nappal se.
2013. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16.15ös vagyok. egyébként bocs nem akartam elvenni a kedved, mert nagyon lelkesen írtad ki a kérdést :). csak nem lenne jó ha máshol is megtörténne ez.
2013. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos történnek balesetek :(

Nagyon nincs magára hagyva a picur, így nem lehet baj. Éjszakára max rárakom a bokaláncot ;)

2013. jan. 2. 16:49
 8/12 anonim ***** válasza:
16.15ös vagyok. az úgy okés ha szem előtt van :). nekünk pont éjjelre kéne mert nappal semmi gond. de én nem veszek már ilyet azt hiszem 4 fogunk kinn van és már vannak bevált dolgok :)
2013. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Golan Trevize ***** válasza:
53%

Miért használna bármit is, ha műgyanta gyöngyökből (Az igazi borostyán kb. 10× ennyibe kerül...) fűzött láncot aggatsz a gyerek nyakába?

A legtöbb, amit elérhetsz, hogy megfullad...

2013. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó ez is olyan mint az aloe vera termékek, a világon nincs annyi aloe vera mint amennyi termékben van.
2013. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!