Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a babára borostyán...

Érdemes a babára borostyán (kő) nyakláncot adni? Ha igen, mikortól lehet? Pozitív negatív vélemények is érdekelnek!

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam ismerőstől, akinek babája van, hogy nem csak fogzásra, hanem pl. rosszul alvó babának is jó, aki nyugtalan stb...nyugodtabbá teszi... Valóban???
2012. aug. 21. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

1. vagyok.

Én nem adnék a lányomra soha. Bármi ami megelőzhető/elkerülhető, azt én elkerülöm. Soha nem bocsátanám meg magamnak, ha attól lenne baja a lányomnak amit én raktam a nyakába. Szóval én nem javaslom.

2012. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

[link]


[link]

Minden csillagjegynek más kő javasolt...aki hisz benne.

Nem túl drága,tessék,tessék...


Ezen kívül nagyon alkalmas,hogy bárhova beakadjon,és a gyerek megfulladjon.

Alkalmazni szoktak szemmelverés ellen piros szalagot,meg fordítva felvett trikót.

Ez már nem a XXI. század itt,kérem???

2012. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi egy ismerősünktől kaptunk egy láncot kölcsön. Kb. 1 évig hordta a kislányom kb. 3 hónapos korától. Eleinte levettem éjszakára, nehogy vmi baja legyen tőle, de többen állították, h így nem hatásos, csak ha folyamatosan hordják. Mivel a gyerekem nagyon rosszul viseli a fogzást, ezért elkezdtük 24 órában hordani... hát mit mondjak? Halottnak a csók. Semmi pozitív hatás. Kb. 1 hónapja visszaadtuk, és állítom könnyebben megy most a fogzás, mint a lánccal.
2012. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 blanka17 válasza:
100%
Van olyan doki,aki azzal riogat hogy megfojthatja magát a gyerek. De azért azt megnézném hogy tudja beakasztani vhova. Lenyelni se tudja ha elszakad mert szemenként van csomózva, max egy esik le. Nekünk van, de h őszinte legyek, szerintem se ér semmit se fogzásra, se alvásra.
2012. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 aronog ***** válasza:
Magamra se tennék gyöngysort éjjel-nappalra, biztos kényelmetlen lenne ez a gyerekemnek is. De ha valaki hisz benne és segít a babának aludni vagy csökkenti a fájdalmat, akkor csak hajrá. A fulladás szerintem egy kicsit túlzás.
2012. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En vettem a fiamnak es azzal egyutt magamnak is :) en nagyon szeretem magamon, megszoktam nem zavar egyaltalan az alvasban. Kisfiam nagyon rossz alvo volt ( 2-3 orankent kelt ) 3 honaposan kapta a nyaklancot, most 4 honapos es alszik 6 orat egyhuzamban, tehat a helyzet jobb. Azt hogy a lanc segitett? Soha nem tudom meg, de szeretek hinni a csodakban :) lehet h csak placebo hatassal bir de akkor legyen ugy, csak hasson :) a fogzas meg elottunk van es bizom benne h atveszeljuk konnyeden!
2012. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kíváncsicska ***** válasza:
Borostyánlánc?ÁÁÁÁÁÁÁ nem hiszek benne, holott homeopátiát alkalmazok.Meg honnan tudod, hogy eredeti-e?Mert van a tömeg gyártott verziója is.Szóval nagy a valószínűsége, hogy nem is az igazi van a nyakba.
2012. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még megkérdezek pár szakembert is...Jó egészséget Mindenkinek!
2012. szept. 9. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!