Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es 4+-os Babylove pelenka...

DM-es 4+-os Babylove pelenka mekkora?

Figyelt kérdés
Jó pár hónappal ezelőtt 4-est vettem, ami szinte már akkor kicsi volt az akkor 5 hónapos fiamra. Valahogy ez a típusú pelus kisebb, mint a többi. MOst 9 hónapos és 4+-os babydreamet ill. pamperst használunk. VAn 25%-os DM-es kuponom, nem tudom, hogy merjek-e venni 4+-ost belőle. Pampers pedig, még a 25%-ot is levonva sem érné ott meg olyan drága.
2013. jan. 2. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én 12 kilós, 87 cm-re jó még a 4-es,de a 4+os és az 5-ös se túl nagy. De mivel a pisit bírja a 4-es is, ezért azt veszem
2013. jan. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A LIDL-s pelusban 50 db van és 2399 Ft

48 Ft egy darab, szerintem ez nem rossz.

2013. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha "nagyobb" 4+-ost szeretnél, akkor ajánlom a pine pelust. Mindegyik pelenkájuk (úgy vettem észre) kicsit nagyobb, mint pl. a pempers, libero. Kb. 50ft/db árra jön ki.
2013. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És azt hol lehet kapni? Még sehol nem láttam... Köszi az infót.
2013. jan. 3. 13:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Én rendelni szoktam neten. Mindennonek.hu webáruházban van, de elvileg kapható patikákban is, de ott drágább a darabszáma.
2013. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!