Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Taxiba muszáj babahordozóba...

Taxiba muszáj babahordozóba szállítani a babát vagy elég a mózes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy lepontoztak egyesek, de akkor sem ülnék be taxiba bébihordó nélkül, ahogy a saját autónkba se raknám be csak úgy a gyereket mondjuk az ölemben...

Van is ilyen cikk a neten, hogy taxi karambolozott, és a pici kórházba került. [link]

Szerintetek volt a taxiban gyerekülés??? Hát gratulálok a lepontozóknak!

2013. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs autónk, de sokat taxiztam az ikreimmel. Sima kagylóülés (menetiránnyal háttal, ált. 10 kg-ig) megfelel, be lehet kötni biztonsági övvel. Ha kocsit kérsz, mondd, hogy NAGY BELTERŰt szeretnél, és akkor be fog férni a hátsó ülésre tuti.

Nekem mindig segített a sofőr, sokszor behozták a lakásig a lányokat, szóval nem volt gond, pedig heti kétszer vittem tornára az ikreket, plusz orvoshoz, ha kellett. Abszolut megoldható biztonságosan. Csak hogy praktikus választ is kapj :)

2013. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na puff neki... épp most volt a híradóban, hogy egy csecsemő súlyosan megsérült, amikor az autójuk ütközött villamossal. Az 5 hónapos baba bébihordóban volt, de kérdéses, hogyan volt bekötve, ezt még vizsgálják. Szegényke kizuhant az autóból, koponyasérülést szenvedett, eszméletét is elvesztette, súlyos sérülésekkel szállították be a kórházba.


Ugyanezt a szitut képzeljük el úgy, hogy nincs bébiülés, csak az anyuci ölében ül a taxiban... no komment a lepontozóknak!!!

2013. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
OFF: Gratula annak, aki lepontozza a KRESZ-t... azt a Parlamentben kell csókolom, itt tényként lehet kezelni, amit ott főztek... itt az van (ha tetszik valakinek, ha nem), hogy nem, nem muszáj babahordozóba szállítani a babát, mindenkinek a saját döntése, hogy ragaszkodik hozzá, vagy mellőzi. Pont ez a válasz a kérdésre.
2013. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Végül sikerült kölcsönkérnünk egy babahordozót.
2013. jan. 3. 19:42
 16/16 A kérdező kommentje:
Azért hozzá kell tennem felháborító dolog történt. Direkt mondtuk,hogy olyan kocsit kérünk amiben nem dohányoznak erre mikor ültünk volna be olyan bagó szag volt. Mondtam a sofőrnek,hogy én szóltam ilyenben nem utazok és küldjenek másikat helyette. Öcsém úgy lehurrogott ,hogy a végén majdnem én éreztem magam szarul.
2013. jan. 3. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!