Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Espiro Vector 4 babakocsiró...

Az Espiro Vector 4 babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Esetleg van valaki, aki használja? Mit gondoltok, praktikus babakocsi? Kézre áll a tolókarja? Nagyon rázkódik rossz talajon? Könnyű tolni? Kényelmes a fekvőfelülete? Könnyen koszos lesz (lehet) ? Az áruházban nagyon megtetszett, de sajnos sehol sem találok róla bővebb írást, forrást.

2013. jan. 3. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megvagyok elégedve vele.
2013. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az van, nagyon szeretem. Könnyű tolni, még hóban és hepehupás terepen is. Ha koszos is lesz, szét lehet szedni a huzatot és mosható. Azt nem tudom kényelmes-e a fekvőfelülete (még nem próbáltam:-)), de fiam szerette kicsinek a mózest is, jókat tudott benne aludni és az űlőrészében is jól elvan.
2013. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi használjuk . Nagyon-nagyon szeretjük . Nagyon praktikus , nagyon könnyen lehet tolni , még egy kézel is . Nagyon kényelmes a tolókarja . Nem igazán rázkodik , mi eddig minden féle területel rázkodás nélkül megbirkoztunk . Nagyon könnyű tolni , soha nem akadozik sokszor siettek , hisz mindenhova gyalog megyek , nem is rázkodik . Nagyon nagy a mózesba és a sport részbe is a fekvő terület . Míg kicsi volt addig nem , de most már sokszor morzsás tudod abba eszik .
2013. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!