Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom nagyon...

2 hónapos kislányom nagyon sok levegőt nyel evés közben, és nagyon sokat böfizik! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
tápszeresek vagyunk, de a toommy tippes cumicüveget használjuk, amivel elvileg egy deka levegőt sem nyelhetne!Mit csinálok rosszúl?Kajci közben többször megböfiztetem, de így is ficánkól folyamatosan, mert nomja a gyomrát a levegő!
2013. jan. 3. 21:01
 1/6 ancsika1031 válasza:
Szia az én kis fiammal is igy jártunk és ki derült hogy bukos tápszert váltottunk és ez meg szünt
2013. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ar-es tápszert eszik!
2013. jan. 4. 07:23
 3/6 ancsika1031 válasza:
Igen ezt nekünk a gyermek klinikán irták ki mert sajnos emiatt be került de szerintem ha a gyerek orvosnak meg mondod hogy ez a probléma akkor ö is fel irja
2013. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő nem sokat bukik, mert most már mi is bukós tápszert eszünk, hanem böfögnie kell folyamatosan, és böfög is.Nem tudom honnan megy a gyomrába a sok levegő! Nincs egy nyugodt kajcizása, mert állandóan tekereg!:-(
2013. jan. 4. 20:51
 5/6 ancsika1031 válasza:
Nem próbáltad az Infakol nevü oldatot az elvileg össze gyüjti a buborékokat a kis pocijábanhátha jobb lessz
2013. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de undorodik tőle!:_(
2013. jan. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!