Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egy éves. Hat hetes...

Kislányom egy éves. Hat hetes korától átalussza az éjszakát, most egy 2-3 hete többször is felsír. Mi lehet az oka? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz ilyenkor megvigasztalni. Sokszor csak úgy alszik vissza ha ott ülünk mellette, de hiába pár óra múlva megint sír.
2012. dec. 21. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Fog?
2012. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyelőre négy van neki. azt észre sem vettük, olyan könnyedén kibújtak. Lehet ,hogy a többi ennyire megviselné?

Nem tudom. nappal nincs semmi baj.

2012. dec. 21. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ugyanez van. Azt hittem én írtam ki a kérdést, csak nem emlékeztem rá.:) 14 hónapos és 2 hete minden apró zajra felkel éjjel. Van, hogy nem bírom visszaaltatni és fent van 2 órát is. Most próbálom egy alvásra szoktatni nappal, de még így is kelt tegnap este 10-ig kétszer. Mondjuk legalább gyorsan visszaaludt. Foga nem hinném hogy szóba jön nálunk. 14 van neki és egyik sem viselte meg.
2012. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!