Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 12cm a lányom talphossza,...

Most 12cm a lányom talphossza, szülinapjára téli cipőt kap mamiéktól hányas cipőt vegyenek? Hogy a telet kihúzza vele, mivel az árak elég húzósak.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Mamiék várjanak addig amíg szükséges lesz a téli cipő. (Vagy adják oda az árát) Nagyon gyorsan nő a babák lába, nem tudhatod mekkor kell majd.

Az én lányom még nem is jár, csak feláll, anyósom meg kérdezi, hogy mikor fog már járni, mert ő szeretné az első cipőt megvenni, már volt is cipőboltban... mondtam neki, hogy mit tudom én, mikor fog járni, nem vagyok jós...

2009. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérd el inkább a pénzt, mert egyátalán nem biztos, hogy az a cipő kényelmes lesz neki. Rá kell próbálni és hagy menjen benne kicsit. Ha magas a rüsztje pl. akkor még nehezebb cipőt találni. Ráadásul tényleg iszonyat gyorsan változik a lábméretük. Felesleges lenne kidobni rá a nagy összeget előre, mert utána már nem tudod annyiért eladni:(
2009. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát van igazatok, ezen rágódom én is, hogy nem lesz ez így jó, talán tényleg el fogom kérni az összeget!

kösz lányok

2009. aug. 26. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várjatok de olyan 23-24-es kell szerintem! Nameg persze cipőtől-gyártotól függ!! Várjatok inkább, biztos megértik a nagyszülők! Ők se akarnak feleslegessen kidobni pénzt!
2009. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!