Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok jó itatópoharat...

Tudnátok jó itatópoharat ajánlani?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy itatópoharat (nincs márkája) pár hete, de úgy veszem észre nem tud belőle inni a 8 hónapos lányom. Eddig elég sokat ivott, most viszont mióta ebből itatom nem akar inni. Két lyuk van rajta, de szerintem elég nagy és nagyon folyik belőle az innivaló. Tudnátok valami jót ajánlani amit érdemes megvenni, vagy mindegyik ugyanolyan? Vagy hogyan tudnám ehhez szoktatni?
2013. jan. 4. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

8 hósnak szerintem mindenképpen gumibetétes legyen, ez nem csöpög ha felfordítod és annyi jön ki belöle amennyit kiszív.

mivel lányom aventes cumisüveget használt, így aventes itatós poharat kapott. Majd kb másfél évesen aventes szivószálas poharat. közben otthonra kapott olyan 1 éves kor felett ikeás békás poharat az olyan mint amit te leírtál, nincs benne gumi csak folyik. ez arra jó hogy nem folyatja szét a szobában a folyadékot.

2013. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk neki 7 hónaposan:

[link]


14hónapos koráig használta, most vagy sportkupakos üvegből iszik vagy pohárból. Már nem is térek vissza az itatópohárra.

2013. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nuby csöpögésmentes a rossmannban most vettem a 290ml-es 1300ft volt eddig is ilyet használtunk csak kisebbet.Csak akkor folyik ha szívja.Kisfiam semmit nem fogad el csak ebből hajlandó meginni a tápszert,mást mindent kávéspohárból iszik.8 hónapos koráig csak anyatejes volt.
2013. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!