Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok olyan babakocsit...

Tudnátok olyan babakocsit ajánlani, ami újszülöttkortól használható, és hordozó is van hozzá, és kicsire csukható? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Korábban Graconk volt, azt nagyon szerettük, de az lapracsukható volt, és most már nem férnénk el egy ilyennel a kocsiban. Olyan kellene, ami árban is jó, de mégis márkás. Mózes nem szükséges, az első babánál sem volt, és nem is hiányzott. De légyszi ne ilyen 100-200 e Ft-os babakocsikat ajánljatok! Köszi

2013. jan. 2. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Cam combi family. Esernyőre csukódik, nagyon ajánlom.
2013. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van eladó! Nem tudom baj-e hogy használt. Nem írtad, hogy új legyen!:)

2013. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már én is nézegettem, csak állítólag a kicsi kerekei miatt nehéz vele közlekedni, ha nem egyenletes az út/járda. Igazából nekem mózes nem is kellene. Nem is tudnám hova tenni.
2013. jan. 4. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Minálunk amit nagyon szeretünk 2 babánál használjuk ( 2,5 éves nagy 4 hónapos a kicsi ) [link]

Hauck nem annyira márkátlan sőt ! Mi a mózessal is sokat használtuk , szerintem jó hogy van . Mi a babahordózóval is használtuk . A sport része nagyon jo , kis helyen elfér könyű babakocsi , sőt még tolni is nagyon könnyü.

2013. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esernyőre csukhatót szeretnél? Vagy ami lapra csukható?

Van olyan ami esernyőre csukható. Van hozzá mózes, de puhafalú ezt könnyen elrejtheted ha nem kell:)

[link]

A miénk ilyen ennek az az előnye, hogy lapra lehet hajtani a mózesét szóvalha nem kell elteheted.A sportrész is vízszintesig dönthető!

[link]

2013. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, esernyőre csukhatót szeretnénk. Az az utolsó Hauck, aminek textilmózese van, elég jópofa.
2013. jan. 5. 00:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia .

[link]

Mi ezt használjuk . Már 1 éve ( de furcsa ezt mondani, még olyan kicsinek tűnik ) nekünk tényleg nagyon kicsi kocsink van , ezért is volt fontos esernyőre csukható babakocsi . Ez a babakocsi tényleg nagyon picire csukható , így nem foglalja el az egész autót . Nagyon kényelmes babakocsi , könnyű tolni , nem akadozik , semmi bajunk nincs vele . ( baby lux a peg perego leány válalata , szóval jó )

2013. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk peg perego book van. A Kocsiba rögzithetö mozeskosar megvaltas volt. 9 honapos, meg mindig a hordozo-autosülesbe ül setakor. Majd tavasszal jöhet a sportülese.
2017. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az olcsobbak is megteszik. Nekem ez tetszett meg...
2017. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!