Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5hónapos kis lányom eddig...

2,5hónapos kis lányom eddig kibírta hogy csak 1szer kel fel enni. De az elmúlt 2napban van hogy 3szor is fel kel! Miért van ez? Napközben is kibírta a 3órát most csak 2

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lakik jól este. De lehet, hogy nem éhes, csak melege van, azért kel fel. Adj neki evés helyett teát.
2013. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor cumival visszaaltatom! Tudom jól a napközbenekből, hogy mennyit bír ki kaja nálkül, így este úgy fekszem le, hogy a számolt idő előtt már kelne, akkor nem kap csak cumit :) ha minden kelésekor etetném, egész éjjel fent lenne :) Mi 3 hónapos korunkra értük el, hogy átaludta az éjszakát, pont szentestére :) Két éjszakát is átaludt, utána meg felkelt éjjel...hát nem kapott enni, visszaaludt és már csak reggel 8-kor eszünk!
2013. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg növekedési ugrás.
2013. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem megy a cumi vissza altatás próbáltam.kiköpi.Sztem a tejem sem kevés mert magától hagyja abba az evést!
2013. jan. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!