Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 10 hónapos...

Normális, hogy 10 hónapos kisfiam alig hízik? Nálatok ez hogy alakul? Az elmúlt 1,5 hónapban kb 40-50 dekát szedett fel, kb 1 hónapja megy kézenfogva, alig alszik már napközben.

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos kora óta havi 25 dekát hízik. 6 és fél hónapos korában állt fel, rengeteget mozog. Most 1 éves és 7,2 kg. Picike tudom, de semmi baja, már egyedül jár, egész nap jön-megy.
2010. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én nagyfiam 14 hónapos. 4 kilóval született, 1 hónaposan 5 kiló volt, 2 hónaposan 7,5 kg! Fél éves korára meg 11. Most meg 12 kg... Szóval, eleinte rengeteget hízott (evett is, és eszik is rendesen), aztán, ahogy elkezdett mozogni, szinte megállt a hízásban, 8 hónap alatt hízott alig 1 kilót! Mondjuk neki voltak tartalékai, úgyhogy még most sem vézna a lelkem...:)
2010. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom 4,12 kg-val született. Fél éves korára volt 10,6 kg. Majd 1 évesen 11,4 kg. Szóval fél éves kora után eléggé leállt. Bár a kettő közt én nem méregettem. Tény, hogy sokat mozgott, és nem evett valami jól, de a doki meg a védőnő is meg voltak elégedve a súlyával.
2010. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányom négy hós korától volt, hogy csak havi 80 grammot hízott,a 200 gramm jónak számított már. Mivel az első négy hónapban jól hízott ( 600-700 gramm)így 1 éves korára elérte a 8 kg-ot. A te babád ráadásul már sokat mozog, keveset pihen, így lemozogja a kalóriákat.semmi baj a hízásával, normális, hogy lassul a hízása.
2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi .)
2010. aug. 31. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!