Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a kisfiam 3...

Normális hogy a kisfiam 3 hetes kora óta nem hallottam a védőnő felől? 9 hetes elmúlt.

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Havonta kellene, hogy kimenjen hozzátok a baba féléves koráig.
2013. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Sőt, ha jól emlékszem akkor az első 6 hétben hetente járt, és csak utána havonta.
2013. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:O

Hozzánk hetente jött az elején, utána havonta kellett menni a tanácsadóba mérésre, orvosi kukkolásra.

2013. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Az első 6 hétben hetente kell mennie, utána havonta kellene találkoznotok.
2013. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a tanácsadóba mi is járunk, de a védőnőm sosincs ott, csak más védőnők meg a gyerekorvos. A saját védőnőmet mintha a föld nyelte volna el, lehet hogy beteg, de nem kellett volna akkor helyettes védőnőt kapnom az első 6 hétre? Vagy ez nem automatikus, nekem kell szólnom hogy legyen valaki?
2013. jan. 4. 13:37
 6/9 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy az a baja hogy nem adtam neki pénzt?
2013. jan. 4. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk hetente jött 3 hétig, mint nálad, aztán havonta kellett a gondozóba mennünk. Ha ott van védőnő és a gyerekorvos, akkor szerintem jól van ez így.

Nálunk legalábbis így a normális.

2013. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a védőnő heti 2szer 2 hetes korától, mert nagyon meleg volt (július közepén szültem). És mivel folyamatosan fogyott a baba kedden és pénteken jött mérni, ameddig tápszert kaptunk. Másokhoz hetente járt. Most pedig már csak havonta jelenik meg mielőtt megyünk mérésre kijön megnézni a babát és megcsinálja a státuszvizsgálatot, ha aktuális.
2013. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hozzánk az első 6 hétben hetente jött, azóta minden hónapban egyszer megyünk tanácsadásra, ahol a doki és ő is ott van és ezen felül egyszer jön még hozzánk a hónapban.
2013. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!