Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eszik és mégis keveset hízik....

Eszik és mégis keveset hízik. Miért? 8 hónapos és az elmúlt 2 hétben csak 100 grammot hízott. A védőnő kevesli, mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

Azt mondta gesztenye masszát tegyek délelőtt a gyümölcs mellé.Ti hallottatok már róla hogy attól jobban hízik?

Van valami tapasztalatotok hogy mi az a kaja amitől jobban hízna?


2010. nov. 16. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit akar a védőnő? Igaz, nem írtad, mekkora a súlya a babádnak, de 8 hónaposan már ne is várjon senki 500 g hízást havonta :) Gondolom, már mozog, tehát ledolgozza a kalóriákat. Különben meg sosem a heti- 2 heti hízást kell nézni, hanem, hogy 1 hónap alatt mennyit hízik... lehet, hogy most épp nőtt a babád, majd a következő hetekben hízik. Különben 8 hónaposan bőven elég 1000 g még 1 hónapra is, nem ,hogy 2 hétre... Az se gond, ha néha stagnál a súlya, az a fontos, hogy ne fogyjon!
2010. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Védőnők és a táblázataik.....

Mik a méretei a babádnak?

2010. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

26-án lesz 8 hós a Kisfaim. Ma voltunk tanácsadáson, és a múlt havihoz képest 15 !!! dekát bírt hízni a Drágám.

Eszik rendesen, de rengeteget mozog is.


Nekem azt mondta a védőnő a minap, hogy pl. a gyümölcsöket ne keksszel vagy babapiskótával dúsítsam, hanem főzzek mellé krumplit, mert a keksz csak üres édes és még étvágyát is elveszi.

A gesztenyemasszás sűrítésről még nem hallottam, csaak azt, hogy télleg tápláló és egészséges is.

2010. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj. Az én lányom 9 hós, és 1 hónap alatt 110grammot sikerült felszednie. Pont ma voltunk tanácsadáson, de se az orvos se a védőnő nem mondott rá semmit. Sokat mozognak már ilyenkor!!!
2010. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most az én babám sem hízott, de nem tudok mit csinálni. Eszik, de mostanában nem túl sokat. Szerintem a foga miatt. Nem tömhetem bele a kaját, ha egyszer nem eszik...

Különben én is attól tartok, hogy szólni fog a doki, hogy nem hízott.

2010. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!