Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyik mell jobban termel...

Az egyik mell jobban termel mint a másik?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdést teszek fel, de kezdő anyuka vagyok. AZ normális, hogy az egyik mellem sokkal gyorsabban, intenzívebben, nagyobb mennyiségben töltődik, mint a másik? Váltott mellből szoptatok, ha sokat hagy a babó, fejek. AMíg a bal mellemet teljesen kiürítem, következő etetésre már megtelik, de ha a jobb mellemmel csinálom ugyanezt, ma pl hajnali 5kor kifejtem etetés után, legközelebb délután 1kor szoptattam belőle, de csak 80at tudott enni belőle a babám, ezért másik mellből is kellett adnom.Annyira nem frusztrál a dolog, mert a másik mellem viszont nagyon jól működik, de még nyugodtabb lennék, ha egy kicsit a jobb mellem is összeszedné magát
2013. jan. 4. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam,nekem egy idő után csak a baloldalit fogadta el.A jobb tejesen elapadt,de még így is hónapokig tudtam szoptatni.
2013. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen normális. Nekem sem termelte egyformán a kettő mellem a tejet.
2013. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori, hogy az egyik mell jobban "tejel". Nekem 80%-ban a jobból jött az anyatej, de kitartással a balban is meg tudtam tartani azt a keveset. Rendszeres fejés, és bár nem tetszett a babámnak, de a balból is kénytelen volt szopizni.
2013. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, és már a második babámmal csinálom. A jobb mellem úgy "elvan", a balból meg szinte bármikor jól tudna lakni a kisfiam. Az első gyerekem 15 hónapos kora óta már csak a balból evett még 3 hónapot. A jobb nem is kellett neki. De miután abbamaradt a szoptatás hál'Istennek visszaváltoztak egyforma méretűre a cicik. Aztán most megint ezt játszom. :-) Remélem most is helyrerázódnak szoptatás után és nem lesznek eltérő méretűek. :-)
2013. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!