Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nincs baja a babámnak?

Ugye nincs baja a babámnak?

Figyelt kérdés
ma van 9.napja ,hogy nem kakilt az anyatejes 3 hós babám,szerdán nyelvféket vágattunk,azóta feltűnően sokat alszik napközben és éjszaka csak enni van fent meg max fél órát játszik.ugye ez normális és nincs baja?eddig napközben keveset aludt maximum egy órát.
2013. jan. 4. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog, 1 hét után segíteni kellene neki hogy tudjon kakilni!

Vegyél kis üveges barack lét, dm-Ben kapni. 4 hónapos kortól lehet adni, de székrekedésre nekünk az orvos ajánlotta 3 hónaposan, cumisüvegből 1 dl adtam nemi, 1-2 óra múlva kakilt.

2013. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem 9 nap elég sok, még anyatejes babánál is. Esetleg hőmérőzést próbáltad már? Én már biztos felhívtam volna az orvost.
2013. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál elődordul hogy nem kakilnak akár 2hétig is, mert 3hós kortól feldolgozza az egész tejcit a szervezet-ergo nincs mit kikakiljon. Próbálj esetleg feltenni neki egy fél kúpot és akkor kikakilja azt, ami van a kis pocakjában. Az alvásprobléma lehet az időjárás miatt is.
2013. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze,már mindent kipróbáltam.voltunk orvosnál is,megnyomkodta a pociját de azt mondja nincs benne semmi,a védőnő is azt mondta anyatejes babánál normális.hőmérő,masszírozás,torna,tea...minden volt de semmi:(annyit mondott az orvos hogy hétfőre,oltásra ha megyünk addigra varázsoljak kakit.
2013. jan. 4. 15:45
 5/9 A kérdező kommentje:
szóval az időjárás lehet a hunyó...
2013. jan. 4. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
anyatejes babáknál úgy tudom 10 napig normális. de tény hogy engem is idegesítene.
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is úgy tudom, hogy a 2 hetente 1x kaki is normális. De megértelek, mert, amikor nálunk volt a babámnál, hogy 5 naponta produkált, én már attól is tiszta ideg voltam. Onnantól 3 naponta kimasszíroztam belőle.
2013. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

homeopátiát próbáltad már? ill van reflexológiás pont a talpon a vastagbélre. Gugli képek között sok van róla, nem tudom elmagyarázni de ilyen C-betőben kell a talpon haladni, azt enyhén masszírozd, beindítja a perisztaltikát, csak nézd meg hogy milyen irányba kell (vastagbél felszálló-haránt-leszálló a sorrend, egyik talpon C másikon fordított C) és nincs mellékhatása.

A kamillatea cukor nélkül hasfogó, de cukorral picit hajt.

Ha nem erölködik, nem sír stb, akkor akkora baj nem lehet, meg hát most volt egy minimtétje, lehet a nyála is kevesebb, nem jön olyan gyorsan a széklet.

de az idő is tuti lenyom, még én is kész vagyok, a fél éves babám pedig három napja este 8-tól reggel 9 ig egyhuzamban alszik még enni sem kel fel.

2013. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az aluszékonyságot is mondtad a dokinak? Én inkább amiatt aggódnék.
2013. jan. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!