Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 9 hetes tápszeres babája...

Más 9 hetes tápszeres babája is kibírja napközben 5-6 órát kaja nélkül?

Figyelt kérdés
Fél délben evett, játszottunk, majd elmentünk sétálni. Bealudt a kocsiban, betettem az ágyba. Azóta alszik. Eddi 4-4,5 óránként evett nappal, az éjszakát átalussza. Vidám, kiegyensúlyozott baba. Ma 4,8 kg a súlya, 3 hét alatt 80 dkg-t gyarapodott, tehát azzal sincs baj. Lehet, hogy vérszegény és azért alszik ennyit? (délelőttönként is alszik kb. 2órát)
2013. jan. 4. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam még most is alig bír ki 4 órát, hogy szilrádat is eszik. Nem minden baba egyforma. Neki ennyire van szüksége és örülj neki, hogy ilyen sokat alszik!
2013. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is pont ilyen volt.Most 3 hónapos és 2 óránként eszik tápszert.Ritka amikor 3 órát kibír.Az alvás miatt ne aggódj.Én örülnék ha most is annyit aludna.:)))
2013. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én babám is sokat aludt már az első otthoni naptól kezdve (4-5 órát simán lehúzott) pedig eleinte csak tejet kapott. amikor ki kellett egészítenem tápszerrel 1 hónaposan(estére elfogyott a tejcsi), akkor már az éjszakát is simán átaludta.

az, hgoy mennyit alszik, függ attól, hogy mennit eszik -egy hónaposan 150 ml tápot kellett készítenem a kisfiamnak,- és persze az öröklött hajlamtól is- nálunk én vagyok jó alvó.

szerintem örülj a plusz szabadidődnek. ha éhes, úgyis felkel. ráadásul, a leírtak alapján szépen gyarapodik, vagyis szerintem feleslegesen aggódsz :))))

2013. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon örülünk, hogy éjszaka alszik, mert az első pár hétben éjjel virrasztottunk. Rendszerint hajnal 4kor aludt el. Akkoriban szoptattam. Aztán kapott mellé tápot, és megváltozott minden. Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 4. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!