Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái! Ti...

Tápszeres babák anyukái! Ti éjjel többet, kevesebbet vagy ugyanannyit adtok a babátoknak enni, mint napközben? Hogyan lehetne őt leszoktatni az éjszakai felkelésről? Adjak neki mindig kicsit kevesebbet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig annyit adok, amennyit napközben is megeszik. Mennyi idős a baba? Mi 6 hetes korunk óta alszunk éjszaka. Ritkán azért van kelés, de nem jellemző.
2009. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 hetes. És kétszer kel enni.
2009. okt. 13. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanannyit készítek neki mint nappal,120ml.Ritka ha megeszi mindet,többnyire 50ml-t kiszippant és alszik tovább.Egyszer kel enni.Este 8kor eszik,utána 3-kor,aztán csak reggel 8kor.

2hós kislány anyukája.

2009. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő még nagyon pici és ha igényli a tápot éjjel is akkor adjál neki!Annyit amennyit nappal is szoktál.Ha nem lenne éhes nem enné meg az egészet ha meg túl eszi magát akkor meg kibukja a felesleget.
2009. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Egy hónapos babától még ne várd,hogy átaludja az éjjelt.Ők még gyakran esznek,igy fejlődnek szépen gyorsan.

2009. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annak idején én is annyit adtam neki éjjel mint nappal. A leszokás nálunk szerencsére egyszerűen ment. Egyik éjjel a szokásos kaja utáni sírásnál cumit nyomtam a szájába, hogy amíg elkészítem a tápszert, ne sírjon. Mire beértem a kajával, visszaaludt. Azóta nem kel fel enni éjjel. 7 hetes volt akkor.
2009. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos múlt, 3 hónapos kora óta tápszeres és én mindig kevesebbet adok neki éjszakára. Nappal 150-et eszik, éjjelre 90-et készítek és néha még abból is meghagy. Átlag 1-3 alkalommal kelünk, attól függ milyen kedve van.
2009. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 3hónapos korában teát adtam neki, 2-3napig ugyanúgy kelt, mind megitta, majd végig aludta az éjszakát.
2009. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hónapos a kisfiam. Eddig éjjel is elkészítettem neki a szokásos adagot ( 130 ml ), de most már nem eszi meg. Van hogy 100-at, de van hogy csak 50-60-akat eszik éjjel. 3-fél 4 körül kel fel először. Aztán reggel 7 és 8 között természetesen megeszi a szokásost :-)
2009. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!