Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le nem szállt here. Mikorra...

Le nem szállt here. Mikorra van még esély?

Figyelt kérdés
Kisfiam ugy szuletett hogy a herei nem szalltak le. Meddig varjunk, amikor urologushoz kell menni? Van vkinek tapasztalata?
2013. jan. 4. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél elöbb beszélj erröl a gyerekorvossal. SOk esetben az elsö pár hónapban magától is leszáll a helyere, de ha nem, akkor serdülökor kezdetéig legkésöbb rendbe kell tetetni, viszont célszerü minél kisebb korban elvégeztetni a mütétet, ha szükséges.
2013. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azonnal mennék. Le nem szállt here, férfikorban teljes meddőséget okoz az esetk nagy százalékában ha nem szedik le időben.
2013. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk csak az egyik here nem szállt le. A mi gyerek orvosunk azt mondta, hogy 6 hónapos koráig nem száll le (most múlt 5 hónapos és nincs változás), akkor vigyük el sebészetre és mutassuk meg. Én úgy hallottam, hogy 1 éves korig várnak és, ha addig nem változik, akkor műtét.
2013. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Orvos latta, o szolt nekunk. De nem mondta meddig varjunk, csak hogy majd vigyuk el urologushoz. Szerintem 2 honapos koraig varunk es megnezetjuk urologussal. Remelem nem kell muteni szegenykemet :(. Koszonom a valaszokat!
2013. jan. 4. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg korababa, tovább is várhattok.
2013. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kisfiam 2,5 éves jövő héten műtik vele :(
2013. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

36+5 napra szuletett de nem lett koraszulott a sulya miatt (2650). De mivel majdnem, gondolom ez is okozhatja.


Kedves utolso: sajnalom hogy muteni kell a kisfiad. Ezek szerint ilyen sokaig is eltarthat a dolog. Remelem nalunk nem lesz mutetre szukseg de a lenyeg hogy orvosolhato a dolog. Szegenykek...

2013. jan. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!