Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy válaszolnak az e-mailemre? Ha igen körülbelül mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Beadtam a pici lányom után a kérelmet a pesti államkincstárhoz gyes és családi ügyben.erre küld egy levelet,hogy az eljárást felfüggeszti addig míg a nagy lányom után nem kérek igazolást a szabolcsi államkincstártól.igen ám,de a szabolcsi államkincstárnál,nem veszik fel a telefont!írtam nekik e-mailt,hogy igazolást szeretnék kérni.mennyi esély van rá,hogy elolvassák és reagálnak?várjak vagy inkább hívogassam őket?és ez az eljárás felfüggesztés nem azt jelenti,hogy a nagy után sem kapom addig az ellátásokat?köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 30. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
30nap ...elbirálási odö reméljük csak 8 munkanapon belül írnak vissza e-mailt
2012. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Azt tudom, h mi a bpesti mák-nak írtunk emailt, és ők válaszoltak, emailban megküldték 1 héten belül az igazolást.

2012. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!