Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem nagyon értem! Anyukák?!

Nem nagyon értem! Anyukák?!

Figyelt kérdés

Szeretnék kókuszpólyát venni, de nem tudom, hogy mire használható. Baba aludhat benne, szoptathatom benne vagy ebbe csak úgy napközben elvan. Mert ha a baba aludhat benne akkor minek kell hálózsák vagy ha szoptathatom benne akkor minek kell szopi párna. Mindenki a pólyát ajánlja. Első babás vagyok és elveszek a sok termék között.Köszönöm a segítséget!

33 hetes kismama :D


2013. jan. 4. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én vettem de 1x volt benne a kisfiam szerintem felesleges. Nekem is mondogatták h vegyek mert pl. anyukám mikor szült csak pólyába lehetett kihozni a babákat a kórházból, ez volt a divat, na meg könnyebb fogni úgy, gerincének lábának is jót tesz.
2013. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azért ajánlják mert sok baba azért kell fel mert még akaratlanul mozgatja a kis kezét, így pedig nem tudja.


Én már inkább ilyent vennék a régi csipkés pólya helyett.

[link]

2013. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De akkor kedves utolsó nem is kell a babának alvózsák?
2013. jan. 4. 18:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezek csak pár hétig jók. A hálózsák pedig akár hónapokig is.

Én vennék mindkettőt ha mást nem használtat.

2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pólya kényelmes,meleg,nem kell agyon öltöztetni,biztonságban érzi magát,anyuka kényelmesen tudja szoptatni,nem kell hónapokig használni,én 5hétig tartom benne éjjel nappal,persze azért nem mindig van benne *szokjuk egymást*.Késöbb lehet szopi párna,ami persze neked bejön és kényelmes.


5gyermekes

2013. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
en is hasonloan gondolom mint az 5-dik valaszolo, kenyelmes neki, egyenes feluleten van a gerince, nem nyaklik ossze-vissza. Szoptataskor en polyastol tettem a szopiparnara, eleg magas vagyok, es nagyot kellett volna hajolni hozza. Ejjel-nappal benne volt 5 hetig. De nem kokuszosat vennek, hanem a regi klasszikusat, huzatban betet, mert a kokuszosat nem lehet behuzni, az en babam meg elveszett benne, elcsuszott, pedig 3300ra szuletett
2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én pl. soha nem használtam pólyát és nem is hiányzott. Szopipárnám sincs. Hálózsákban alszik a lányom.
2013. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 holysmoke ***** válasza:
Én is első gyermekes vagyok nekem nem szerette a hálózsákot és nagyon szerette a pólyát 6 hetes koráig éjjel nappal abban volt imádtam sajna kinőtte most 9 hetes (biztonság érzetet ad neki és ráadásul mindig meleg is én csak ajánlom)
2013. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez aranyos. Nem tudod, mire való, de azért szeretnéd megvenni. :)


Amikor a második gyerekem született, kaptunk egyet ajándékba. Én nagyon szerettem, bár elég hamar kinőtte, kb 6-8 hétig használtuk, eleinte szabályosan, utána már csak a két szélét behajtva, a lába felől már nem ért be.


Praktikus, mert könnyű benne emelgetni a gyereket, nem ébred meg, ha alvás közben mozgatod. Az akaratlan kéz/kar-mozgásokat, hirtelen összerezzenéseket "megfogja", azaz nem riad fel saját magától, ez az első hetekben elég gyakori amúgy. Jó melegben van, úgy érzi, mindig öleli valami, ami biztonságérzetet ad neki. A férjem pl hetekig meg sem merte fogni a pólya nélkül, mondván hogy összetörik a kezében... :)

Szoptatni is lehet benne (én pl a szopipárnát szoptatáshoz soha nem használtam, csak amikor terhes voltam, azzal aludtam, na ahhoz egy áldás!), meg éjjel abban aludt a lányom, a hálózsákot utána kezdtük el használni.

2013. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pólya a gyerek dokik szerint elelnjavalt így én nem vettem.
2013. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!