Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra - infacol csepp,...

Eszo kérdése:

Hasfájásra - infacol csepp, de hogyan is pontosan?

Figyelt kérdés

4 hetes a kislányom

tegnap éjjel nagyon sírt, biztosan fájt a hasa..megkezdtük neki az infacol cseppet, és az éjjel 2 evés előtt is kapott..végül hajnali 3-kor aludt el.


most akkor ma is adjam neki minden evés előtt az infacolt??mert elvileg ezt kúraszeűen kell, de egyébként nem az a hasfájós gyerkőc..mert most volt neki ilyen először..nem tudom hogyan csináljam..

vagy elég lenne mindig csak az esti lefekvés előtti szopinál adni neki?


egyéként tegnap a vacsihoz hagymát ettem..lehet, hogy ez volt a gond??


előre i köszi a válaszokat


2013. jan. 5. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden étkezés előtt adtam neki!

Sosem tudni mitől fáj a hasa!

Ha este ették hagymát, az az éjjeli, reggeli tejedben lehetett benne, akkor most reggelre kelleene hogy fájjon a hasa!

Lehet ő most kezdi a hasfájós korszakát!

Add rendszeresen, mert ha csak néha néha adod, semmit sem ér, rá mire hat, az is idő!

2013. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos a hagymát érezte meg a babád, az nálam tiltólistás :) Mi nagy Infacol használók vagyunk, kb 4 hetesen kezdhettük mi is. Eleinte a védőnő tanácsára csak akkor adtuk, ha fájt a hasa -ahogy írtad is, evés előtt-, de sajnos egyértelmű hasfájósok lettünk, így elkezdtem kúraszerűen adni, vagyis minden étkezés előtt. 3 hónaposan próbáltam elhagyni, de másnapra ismét előjött a hasfájós sírás, aztán most is próbáltam, de ismét sírás lett a vége. egy hét múlva újra próbálom, hiszen már 3 és fél hónaposak vagyunk, lassan el kéne múlnia cseppek nélkül is a hasfájásnak! (mi még a BioGaia-t használjuk mellé)
2013. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy a hagyma! Nem szabad enni! Nálunk ugyan ez volt csak én nem tudtam, h nem lehet hagymát enni :/ És csak 2 hónap után derült ki... Semmi nem segített a fiamnak, se az infacol, semmilyen tea. Én végig jártam az összes lehetőséget, de semmi nem volt jó csak az, h végig néztem részletesen, h mit nem szabad enni és betartottam, nehéz volt, de így javult az állapota.
2013. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Infacolt kúraszerűen kell adni,minden étkezés előtt, úgy van értelme. Nem fog rászokni, attól ne félj, mi kb 3,5 hónaposan egyik napról a másikra elhagytuk.
2013. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden étkezés előtt adtam kb. 3 és fél hónapos koráig. Az első 3-4 hétben még nem volt hasfájós, csak utána kezdődött.
2013. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
várj egy picit, és ha biztosan hasfájós akkor add neki rendszeresen
2013. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!