Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvós kérdés? Miben altassam...

Alvós kérdés? Miben altassam a picimet, ha meleg van a panel lakásban?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, hiába veszem le már kora délután a fűtést este mégis nagyon meleg van. A pici velünk alszik az én takarómmal van betakarva derékig. De sokszor arra kel fel,hogy melege van ,még akkor is ha már lerúgta magáról a takarót, a teste meg nagyon nyirkos. Ilyenkor kinyitom az ablakot és addig átmegyünk a másik szobába amíg le nem hűl a levegő. Egy ujjatlan body és egy rugi szokott rajta lenni. Gondolkoztam már a hálózsákon ,de abba lehet hasra tenni? (Csak reggel szoktam,mikor én már ébren vagyok és tudom figyelni) . Van vastag és vékony is. Ha a vastagot adom rá akkor melege lenne, ha a vékonyat akkor félek,hogy reggel fázni fog, ha hajnalba elfelejtem vissza felcsavarni a fűtést.

Nappal is meleg szokott bent lenni, akkor be se takarom alvás közben és kétszer öltöztetem át,mert délelőtt hűvösebb van ilyenkor egy body egy rugi,vagy body nadrág és pulcsi. Majd délután hosszú ujjú body és harisnya.


2013. jan. 5. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk télen nyáron a hálózsák vált be.Szerintem a vékonyban sem fog megfázni,mert a testével bemelegíti,és az a meleg bent is marad.Nekünk ujjatlan hálózsákunk van,ahhoz hosszú ujjút szoktam ráadni.
2013. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk is ujjatlan van. Az alá mit adsz a picire?
2013. jan. 5. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú bady,lábfejes nadrággal.
2013. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 25-26 fok van, szintén elég meleg.

A 9 hónaposom rövidujjú bodyban és plüss rugi-pizsiben alszik, takaró nélkül. A bébiőrön folyamatosan látom, hogy hány fok van, és ha éjszaka 24 fok alá megy a hőmérséklet, akkor dobok rá egy vékony polár plédet...

Nekünk ez jött be

2013. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!