Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelosok, távfűtéssel (akinél...

Panelosok, távfűtéssel (akinél nem lehet állítani a hőmérsékletet), hány fok van nálatok? Mit csináltok hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Én már kezdek hülyét kapni! Állandó jelleggel 25fok van a lakásban,ma 26,8fok volt. Most is nyitva van 2ablak mert elviselhetetlen a meleg,halálra idegesít hogy az utcára fűtök,de izzad még a ..... is!

2012. febr. 27. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, ugyanez van, én is marhára utálom, ha itthon vagyok pólóban rövidnadrágban szaladgálok, ami nekünk bejött és éjszakára egy picit kellemetlenebb, hogy egy tálban vizet teszünk a radiátorra és ez legalább kicsit párásít, nem száradunk annyira ki éjszaka. De tényleg katasztrófális...
2012. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan állítható a fűtés, de ha süt a nap (déli fekvésű lakás) fűtés nélkül is 25-26 fok van. Nekem ez kellemes, a hálóban soha sem fűtök, de ott is meg van 20 fok.
2012. febr. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerria ***** válasza:

Irigyellek!


Mi csak a másodikon lakunk, de 20-22 foknál sohasincs melegebb!!!


Mi 22-24 fokkal kibékülnénk. A gond egyébként ott van a mi társasházunknál, hogy a 3.-4. emelettől van meleg, a 1-2. emeleten hűvösebb, és a földszinti lakók pedig megfagynak!

2012. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 24 fok van, én ennek örülök.


Amúgy sovány vigasz, de pont azért fűtenek egyre jobban, mert nyitják a lakók az ablakokat. Sokkal több így a hőveszteség, és a központban csak ezt látják és azt szűrik le belőle, hogy ott akkor kell a kakaó, hogy ne fagyjanak meg. Mennél inkább nyitjátok, annál forróbbat fognak küldeni.

2012. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sajnos ezt az egész tömbnek tudomásul kellene venni, mert azzal, ha te egymagad becsukod az ablakot, csak annyit érsz el, hogy a többiek tovább fűtik az utcát, te meg megfagysz.
2012. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megsülsz* :D
2012. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség! nem a lakásban van a hőérzékelő, hanem a ház külső falán. attól függően, hogy kinn mennyi a hőfok, úgy fűtik a lakásokat is.

télen általában a radiátor melegéből állapítom meg, hogy kinn mennyire hideg van :)

nálunk 23 fok van, én szeretem a meleget :)

2012. febr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!