Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasház földszintjére...

Társasház földszintjére szeretnék új radiátort, távhő fűtéshez 4x3 m-es szobába, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

nem lakik mellettünk senki, alulról is elölről is oldalról is csak a hideg jön, meg lehet fagyni, a jelenlegi radiátorunk meg már nagyon régi, alig fűt, általában hideg vagy langyos maximumra véve is.

milyen radiátort ajánlotok, ami megfizethető és nagyon jól fűt?



2012. nov. 18. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

1000-es radiátort ajánlanék erre a szobára ha minden áron cserélni akarsz.

De az hogy nem fűt a mostani,az nem a radiátor hibája lesz,hanem az hogy a szelepek nem engedik át rendesen a vizet,és ezt lehet hogy a szelepek koszolódása (iszap),leragadása okozza,vagy a keringetési áramlás a főtáv oldaláról épp hogy csak elégséges.

2012. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát ez nagyon régi radiátor, hiányzik is a tetejéről valami, és foltokban van ahol hideg maga a radiátortest, máshol meg épphogy langyos. elvileg le lett légtelenítve.

milyen az az 100-es radiátor? tudnál linkelni? nem tudom megkülönböztetni őket, még életemben nem vettem radiátort.

2012. nov. 18. 13:53
 3/4 A kérdező kommentje:

1000-es* elírtam


a jelenlegi radiátorunk 330x640 mm, szerintem ez nagyon kicsi.

2012. nov. 18. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elég pindurka ...valóban.

1000 mm hosszú és 600 mm a függőleges hossza.

1000x600 DK radiátor

keress erre rá a google-ban14-22 köról van.


Azért konzultálnék helyedben egy szerelővel mielőtt nekiállnál szerelni sk magad..,kb 10-15eft körül cserélik( ez a munkadíja)

2012. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!