Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtetek tejfogkrémet...

Mikor kezdtetek tejfogkrémet használni a tejfogak ápolásához?

Figyelt kérdés
Kislányomnak már 16 tejfoga van.Az elsők kibújása óta használunk vizes fogkefét a fogak tisztításához.Most vettem neki tejfogkrémet.Érdekelne,hogy ki mikor kezdte el használni,hogyan tanulták meg a picik,hogy a habot nem szabad lenyelni?
2013. jan. 5. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi Nenedent tanulófogkrémet használunk a lányom 6 hónapos kora óta. Ez kifejezetten piciknek van kitalálva (2 éves korig ajánlják egyébként), akik nem tudják kiköpni, nyilván ehhez igazították az összetételét. És egyébként is nagyon kevés kell belőle...

Mennyi idős a babád?

2013. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20 hónapos.Szerintem már ki tudja majd köpni a fogkrémet.Vademecum juniort vettem neki.0-6 év van ráírva.
2013. jan. 5. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1. is írta,mi is már az első fogak kibújásakor elkezdtük használni a Nenedente tanulófogkrémet; nem simán fogkefével dörzsöltük neki.

Ha a gyerkőcöd még nem tudja,hogy ne nyelje le,szerintem mindenképpen ezzel kellene megtanítanod,mert ebben semmilyen fluorid,stb. nincs,ami nagyobb mennyiségben nem jó ha bekerül a szervezetébe.Függetlenül attól,hogy hány éves a gyermek.Tanuláshoz ez lenne az ideális véleményem szerint és ha már berögzült,hogy a habot nem nyeljük le,akkor váltsatok szerintem korban megfelelő fogkrémre.

2013. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A Vademecum Juniorban is van fluorid; én biztos nem használnám 0 éves kor körül,csak jóval később.
2013. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kora óta teszek rá fogkrémet, de akkor még csak 4 foga volt. Mi is a Nenedent gyermekfogrémet használjuk, mert még nem tudja kiköpni. Nagyon szereti, jobban, mint amikor még csak vizes volt a kefe. Minden este, reggel mutogatja, h fogat akar mosni.
2013. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Azóta túl vagyunk a fogmosáson,persze nem köpött ki semmit,de azért mondta,hogy PÖÖ:)

A Nenedentet drogériában vásároljátok?

2013. jan. 6. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,drogériában is lehet kapni (DM),de patikában is meg tudod venni.Ott kb. 100.- Ft-tal többe kerül,viszont ha "rugalmas" a patikus,meg tudod venni EP kártyára is (én legutóbb így vettem,mert az előzőt eljátszotta a gyerkőc :/ ).

Legalább már elindultatok a kiköpés útján! Ez aranyos volt!! :)

2013. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Még arra érdemes figyelned,hogy a Nenedentből a tanulófogkrémet keresd,mert van "sima" is,ami már nagyobb gyerekeknek van és abban már van fluorid.

Amit ajánlottunk itt neked,ez így néz ki:

[link]

2013. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi:)
2013. jan. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!