Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára milyen ruhát adtok...

Éjszakára milyen ruhát adtok a Babáitokra? Mert az én gyermekem lerúgja magáról a takarót, utána meg fázik.

Figyelt kérdés
Ezért hosszúujjú body,és harisnyában altatom.Remélem így jó?!
2009. aug. 27. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk három babahálózsákot, egy télit, egy átmenetit és egy nyárit, kis body-t adok rá, meg a zsákba beleteszem, azt nem tudja lerúgni. Próbáld ki!
2009. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Az én babám 3 és fél hós ; egyszerű, vékony rugiba altatom,mert az esték néha már hűvösek.Vékony takarót is kap, biztos ami biztos. Ha lerúgja, akkor sincs nagy baj...

2009. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én a hálózsákra esküszöm, de ez ízlés kérdése. A harisnya helyett inkább egy rugit adj rá, mert a harisnya elszoríthatja a felszíni vérkeringést a bőrében.
2009. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoros a harisnya inkább nagyobbat vettem,hogy kényelmes legyen neki.A rugikat meg mind kinőtte,szűk rá,úgyhogy vehetek,pedig annyi van már!Igazi bababörzét nyithatnék. :))) Nől ez a kölök. :)))) Hát a hálózsákot én nem szeretm,egyszer próbáltam,és nem éreztem benne jól magát :( Így maradt akkor a rövidujjú body,nadrág,és zokni.Csak most már ez kevés éjszakára
2009. aug. 27. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanazt tudom írni, mint a többiek. Az én babám már 1 éves lesz, kicsi korában hálózsákot kapott. Mostanában rövid ujjú, rövid nadrágos napozóban alszik és egy vékony takarót rakok a lábára, de ha melege van lerugdossa abban a pillanatban. Ha hűvösebbek az éjszakák akkor tipegőt, így nem kell félni, hogy a lábáról felfázik. Sajna ilyenek ezeket a gyerkőcök, nőnek.... :D Én sem győzöm a ruhákat venni rá, de ez ezzel jár. Én a bababizikben, turikban vásárolok pont ezért.


Boldog babázást!

2009. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány fok van nálatok éjszaka? Mi napozóban alszunk, takaró, zokni nélkül, 1 éves.
2009. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is olcsón vásárolok,amit csak lehet.Éjszaka 25 fok van már,mert volt 30 is!Na akkor szenvedtünk rendesen,remélem nem lesz már az a nagy meleg.Hát köszönöm a válaszokat hasznosak voltak!Nektek is boldog Babázást! :)
2009. aug. 27. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a fiam és rövid újjó napozóban alszik és még az ablak is bukon van neki reggelig. Nem bírja a meleget, de majd ha bejön a hideg akkor egy vékony hálózsákot adok rá és rövid újjú badyt alá. Betakarni nem is takarom, mert felesleges, 10 mp belül úgyis lerúgja.
2009. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17.05 vagyok. Nálunk is 25 van.
2009. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!