Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télire szeretnék lefagyasztani...

Télire szeretnék lefagyasztani barackot a babámnak, aki most 2 hónapos. Mekkora adagokat fagyasszak le és hogyan? Egészben, darabolva vagy pürésítve?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!Én úgy csináltam hogy vettem a gyógyszertárban műanyag tégelyeket(amikben a krémek is vannak),van pici, nagyobb és abba raktam. Először csak 2-3 falatnyit vettem elő, aztán a nagyobb dobozokat.
2009. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vettem simítózáras tasakokat, egészen picitől a nagyig, és abban tettem el. A picikbe pürésítve, az első kóstolásokhoz, egy kicsivel nagyobbakba már nagyobb adagokat, és tettem darabolva is. Két éve vastagabb tipusu fóliából(folpakk) csináltam "puttonyokat", és amikor megfagyott, beleraktam egy dobozba, ha kellett egyenként vagy kettesével elővettem. Egy kicsit vizesebb és barnább ha felenged mint a friss, de ízre jó, nincs semmi baja. Jók még a műanyag poharak is, a felestől egészen a 2-3dl-ig. Avent pohár is van, de az elég drága, viszont nagyon jó. Van egy szettre való, 10db 160ml és 10db 240ml, tetővel és két ajándék kanállal.
2009. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2009. aug. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!