Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek Bugaboo Donkey-t?

Ti vennétek Bugaboo Donkey-t?

Figyelt kérdés
Pontosan 1.5 év lesz köztük . Ezért szeretné ilyet venni, csak nem tudom , hogy megéri e?

2013. jan. 6. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kocsi, de 1,5 évesnek már nincs szüksége babakocsira.
2013. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaziból azért szeretném, mert nincs kocsink szóval mindenhova gyalog megyünk kivéve ha apa itthn van (pénteken jön vasárnap megy ) . Így gyalog megyek mindenhova és a kisfiam nem nagyon sétál
2013. jan. 6. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor érkezik a kicsi, de addig még lehet beindul, de persze te érzed. Én fiam ennyi idősen már nem maradt volna meg a kocsiban. De egyébként ez a kocsi nagyon jó.
2013. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 20 hónap van a gyerkőceim között, a kicsi most lesz 5 hónapos, a nagy 25 hós. A nagy későn kezdett el járni, és nagyon kényelmes. Ha mindkét gyerekkel elmegyek azt csakis babakocsival teszem. A nagy már szépen sétál, de ha el is akarom intézni amiért elindulunk, kell a babakocsi, arról nem beszélve, hogy ha bedurcizik, akkor beteszem és megyünk. Én annó nézegettem a Donkey-t nagyon fordulékony, és könnyű volt, de piszok drága. Nem tetszik a kagylóülés sem a sportrésznél, ill. nem tűnt túl szélesnek.

Mi egy pótülést vettünk végül a meglévő babakocsihoz, és ebben ül a nagy. Így kvázi ikerkocsi, de ha nem kell lecsatolom és kész. Mi megvettük hozzá a babakocsi kiegészítőt, így a pótülés esernyőkocsi. Ha valakivel megyünk valahova, akkor 2 külön kocsiba ülnek, ami kényelmesebb közlekedés szempontjából.

Egy 1,5 éves azért elég hamar el tud fáradni, akár csak egy délelőtt is (pl. vásárlás, védőnői vizit), úgyhogy én mindenképpen vennék valami együttes szállítóeszközt.

2013. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azért is tetszik , mert így öszetolható , nem feltétlenül kell iker kocsinak használnom .
2013. jan. 8. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

A váz szélességének állítása tényleg jó funkciója a Donkeynak, csak kérdés, hogy milyen széles a Mono kivitel (nekem egy kicsit túl szélesnek tűnt, mondjuk nem próbáltam az üzlet ajtójához). A Mono fenti tárolórekesze szintén jó dolog, elég nagy. Ha túl széles a Mono, a szimpla ajtón a bejutás nem egyszerű (ikerkocsival úgyis meggondolod hova menjél). Én az egyszemélyes ajtón való bejutást úgy oldom meg, hogy nagyot ki, pótülés lecsatol és bevarázsolom magunkat (babakocsit tolom, nagyot terelem, ajtót tartom). Pl. így jutottam be a Karolina úti Ortopédiai Klinikára.

Szerintem menj el egy olyan boltba, ahol kapni Donkeyt, és próbáld bele a nagyot, hogy egyáltalán kényelmes-e neki az ülés, mert az nekem nagyon kicsinek tűnt, ill. meg tudod nézni a különböző funkciókat.

2013. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Halihó! Végül megvetted a babakocsit?


Nálam 18 hónap lesz a fiúk között a korkülönbség, a "nagy" még nem jár a kocsi még a pocakban van.


Nagyon szemezek a Bugaboo Donkey babakocsikkal. :)

2022. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!