Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok neki néha zacskós levest?

Adhatok neki néha zacskós levest?

Figyelt kérdés
Zacskós levest főztem magamnak, hogy agyoncsapjam az éhségemet. 15 hós kisfiam meglátta, és belelkesedett. Brokkolikrémleves volt. Megengedtem, hogy belenyalintson, és imádja. Amúgy sajnos minden zöldséget utál. Adhatok Neki néha ilyen levest? Ezekben már nincs tartósítószer.
2009. aug. 27. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan,semmi baja nem lesz.
2009. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nyugodtan az én lányom is eszi,most lesz 2 éves.És biztos nem ez van mindennap nálatok sem,szóval az hogy néha eszik nem hiszem,hogy árthat neki.
2009. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedved kérdező!


Ha nem azt eszik minden nap biztos nem lesz baja tőle.

Neten keress rá a brokkoli krémlevesre, nagyon könnyen ellehet készíteni és finomabb mint a zacskós esetleg próbáld meg hogy te magad készíted el, 15perc alatt megvan:)

2009. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Elvileg egy gond van ezzel, mégpedig a benne lévő irtózatos só menniység.

A kisbabák sokkal kevesebb sót tudnak feldolgozni, mint a felnőtt szervezet (3 éves korig), ezért SEM jó felnőtt étellel etetni őket.

Azacskós levesek különösen sok sót tartalmaznak.

A gyerek szervezete ebben a korban 1 szelet kenyérben lévő mennyiségre van "hitelesítve" egy nap alatt, azaz 1 szelet kenyérrel beviszed a megengedett só mennyiséget a szervezetébe.

2009. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!