Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nyáron szült, hány hetesen...

Aki nyáron szült, hány hetesen vitte először magával bevásárolni a babáját nagy áruházba? És mibe öltöztette?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Èn nagyon hamar vittem habár télen, de ez semmit nem számít szerintem, a 3-ik héten voltunk egy DM-ben aztán szép lassan egyre több helyre, de csak hétköznap délelött mikor nem voltak sokan, aztán kb 3 hós korától már mindegy volt.

Ha van mély mózesed abba kb 4 hetes korától elviheted hosszabb bevásárlásra is, föleg délelött.

Öltöztetni arra kell figyelni kint milyen idö van, és öegyen nálad kis takaró de minimum egy pelenka amivel betakarod. habár én a hütöpult mellett a 10 hósamat is betakarom egy kicsit.

2011. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mózes nincsen, csak hordozó. :(
2011. júl. 24. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én kb. 2 hónapos korában vittem először nagyáruházba a picurkámat.
2011. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3hetesen már vonatozott a fiam. Nekünk a kocsihoz van textil mózes, abban csicsikált. Előtte Auchanban volt 2,5hetesen velem.

Egy napozó volt a kicsin, de az is meleg volt neki.

A nyári szerelése vagy body vagy napozó, de nagy melegben textilpelussal volt csak betakarva...

2011. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiamat 1 hónaposan, a lányomat 3 hetesen vittem először nagyáruházba. Ha bementünk akkor betakartam egy kistakaróval, mert bent megy a légkondi, meg a hűtőpultnál is hideg van.
2011. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!