Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2-es mini pelenka után...

A 2-es mini pelenka után milyen márkájú vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Mi először Pamperst használtunk 1esnek, majd zt 2-esnek is, de nem vált be, csak a Libero 2-es. Nemtudom mivel folytassuk a 3-asok között?
2009. aug. 27. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én babylove-ot (dm) kaptam, nekem tetszik. Elég magas a dereka, nem túl vaskos.
2009. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a DM-est szeretem, jelenleg Pamperst használunk, mert kaptuk, de nekem pisiszagú. A DM-es nálunk jobban bejött!
2009. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZia!


Mi az elején a DM-est és a Libero-t használtuk az 1-es méretből. Viszont a 2-es méret óta csak a Liberót használjuk, nekünk az vált be a legjobban.

Egyszer kaptunk Pamperst meg Helen Harper márkájút, hááát mindkettő borzalmas volt!!! A pisi azonnal kifolyt belőle és meg naponta cserélhettem az éjszaka folyamán a kiságyban a lepedőt...

Szóval a Liberót ajánlom, mi most a 4-es méretnél tartunk és eddig egyszersem okozott csalódást!


16 hós kislány anyukája

2009. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


mi 3-as Liberót használunk, nagyon bevált. Korábban Pampers-t használtunk, de kipirosodott, a Libero-val még gond nem volt.

2009. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokfélét kipróbáltunk, de legjobban 1-es és 2-es méretben a huggies vált be, utána meg a 3-astól a lila tesco-s és a müller drogéria saját gyártmányú pelusa. Sokszor akciósak is.

A lila tesco-s amúgy majdnem teljesen ugyanolyan, mint a libero, ha eddig az bevált, akkor sztem próbáljátok ki ezt.

2009. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!