Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossman márkájú pelenka?...

Rossman márkájú pelenka? Bébikaja?

Figyelt kérdés
Voltam ma a rossmanba és vettem nestlés bébikaját az 5 hónapos kislányomnak.Eddig csak friss gyümit kapott,de kifogytam az ötletekből meg szeretném ha változatosan enné a gyümiket.A kérdésem az lenne,hogy láttam olyan gyümit,hogy alam-áfonya,alam-maracuja,vilmoskörte.ezeket eheti a kislányom?ti adtatok ilyet 5 hónaposan a babátoknak?Milyan minőségű a rossman saját márkájú pelenka?(Baby dreem)
2010. nov. 10. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nagyon jó minőségű a pelenkájuk. Én ezt használom a kisfiamnak már nagyon régóta. A dobozost szoktam megvenni, szerintem annak még jobb a minősége mint a zacsisnak, és árban is jó.

A bébikajákról annyit, hogy én nem adtam aprómagvasat a gyereknek. Annyi féle van még ezen kívül. Akkor inkább körtés, almás, gesztenyés, barackos....

2010. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pelenka felejthető, kaja az oylan, mint a többi

a pép nagyon édes

2010. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nagyon jó a pelenkájuk,nekünk is bevált!!!!Csak ajánlani tudom!!
2010. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pelus nagyon jó!
2010. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk bejött a pelus nagyon, a többiről nem tudok írni, mert azokat nem veszünk.
2010. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

második

szerintem a dm-es pelus jobb, nekünk a Rossmann-os reggelre mindig nagyon pisisszagú lett

2010. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is sokkal jobb a DM-es pelus.A kaja pedig szinte egyforma a többivel.
2010. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a pelusuk nagyon jo mi ezt használjuk egy jo ideje a kaját nem tudom.
2010. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat.Kipróbálom a dm pelust is.:)
2010. nov. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!