Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú lehet ez a...

Milyen márkájú lehet ez a pelenka?

Figyelt kérdés

Teszteltem egy pelust,ami kereskedelmi forgalomba kapható, de persze nem lehet tudni, hogy mi a márkája, ezért szeretném kideríteni, mert jónak találom.

Mi az 5-ös méretet próbáltuk, amin a derékrésznél halvány kék vízilovak vannak, a pelenka többi részén pedig zölddel különféle állatfejek. A pelenka derékrésze nem gumis, de a tépőzáras rész igen.

Előre is köszönöm a segítségeteket!


2009. nov. 6. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen csomagolásban vetted meg? Azon nem szerepelt a forgalmazó, gyártó stb?
2009. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Pampers lesz szerintem!Annak gumis a tépőzárrésze és mintás a pelus mindenhol!
2009. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is Pampers. Vékony volt? Mert akkor tuti, hogy az.
2009. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos sehol sincs a csomagoláson semmi szöveg (gyártó, forgalmazó stb.) Ennek a tesztelésnek ez a lényege, hogy nem tudni milyen márka, nehogy az befolyásolja az eredményt.

És nem Pampers az biztos, mert vastagabb annál. De azért köszi, még reménykedem, hátha valaki használ ilyen pelust!

2009. nov. 6. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
uj tesco szines pelus, olyan mint a pampers és még az is van kiirva hogy pampers minőség.
2009. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. nov. 6. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Az új Rossmann BD is ilyen.

Bár mi 4-est használunk. 8féle bárányos minta a derekánál, virágok a pelus többi részén. Az 5-ös nem tudom, hogy milyen lehet, de ha gondolod, megnézem jövő héten (ha megjön végre a GYED :/ ).

2009. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
OK. Köszi:)
2009. nov. 7. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnéztem, a BD 5 zsiráfos.

A héten megyek a Lidl-be, megkukkantom azt is, ha gondolod.

2009. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!