Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós a babám. Csak a babám...

4,5 hós a babám. Csak a babám nem ehet epret 1 éves koráig, vagy én se míg szoptatok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem/eszek, és nicns gond, bár van, akinek a babája kiütéses lesz tőle.
2008. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A babád semmiféleképpen. De mondjuk én nem mertem enni szoptatás alatt,mert allegiás reakciót vált ki a babánál és nagyon kiütéses lesz. Én nem mertem megkockáztatni.

De ezt neked kell eldönteni. Van akinél nincs gond.

2008. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, hogy csak 1 szem epret ettem és megnéztem mi a reakció. Ha estleg allergiás lenne, akkor pár kiütésből ez látszik és nem eszem többet, de semmi baja nem lett. Minden nap egy szemmel emeltem az adagot, kutya baja. Nekem ez a kedvenc gyümölcsöm és nagyon nehéz ellen állni, mert mamáék kertje teli van vele. Persze, ha baja lett volna tőle zokszó nélkül lemondok róla, de felesleges az "önmegtartóztatás", ha nem ártassz vele és még a sok vitamint is beviszed.
2008. jún. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!