Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Huggies pelenkához, melyik...

A Huggies pelenkához, melyik olcsóbb pelus hasonlít a legjobban?

Figyelt kérdés
DM-es, Rosmannosos, Tescós lila pelus?
2009. aug. 27. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, de a lila tescós az szerintem nagyon jó. Én úgy tudom vagyis úgy hallottam, hogy a lila tesco pelenka a liberóhoz hasonlít nagyon.
2009. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi is huggies-t használunk,próbáltunk ilyen jót,de olcsóbbat találni,de egyik sem volt olyan jó,gimis...stb. DM-es rossman-os nem vált be, a lila tescost nem próbáltuk,feladtuk. csak hát bizony nem olcsó,de legalább nem folyik ki belőle semmi. de ha tescost kipróbálod,írd meg bevált-e,hasonlít-e a huggies-hoz. Ha olyan mint a libero,az nekeünk nem jó.

köszi

2009. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi idáig (15 hós), a Liberót, a Pamperst és a Huggiest próbáltuk. A Pampers nagyon nem vált be, a Libero tűrhető volt, de a Huggies az igazi. Nappalra próbálnék olcsóbbat keresni. Ha akciós lesz, akkor veszek próbára egy csomagot a Tescóban, aztán majd írok!
2009. aug. 27. 17:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tescos a legjobb árban is és minőségre sem egy utolsó. A pisi még sosem folyt ki a lányomnál. Ráadásul a folyadékot megköti (zselészerű anyag válik a pisiből). Igy még úgy is tudod ellenőrizni anélkül h. levennéd, h. mennyit pisilt. Már 8 hónapja használja. A kaki is bent marad. Kivéve ha nagyobb a kaki mintamennyit engedne a pelus. Nálunk bevált. Próbáljátok ki. Csak ajánlani tudom!
2009. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy!
2009. aug. 27. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a lila tesco-sat.

Ami még bevált,az a müller drogéria saját gyártmányú pelusa.

Míg a lila tesco-s szerintem libero-ra hajaz, addig ez a Pampers-re: nincs hátul gumi, de a tépőzárnál extrém rugalmas, teljesen jól zár mindenhol, sosem volt balesetünk (11 hós örökömozgó lányka). Viszont kevésbé merev, mint a lila tesco-s. Kb ugyanannyi cuccot bírnak el.

Annyi, hogy a tescos gyakrabban akciós :)

De sztem egy próbát megérne a mülleres is, a 4-es méret most éppen nem akciós, és így jön ki 45 ft/db-ra. Akciósan vettem már 38-ért is.

2009. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 27. 17:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét de feltétlenül a lila tescósat vedd mert a sima gazdaságos az nem jó. az csupa műanyag nagyon rossz, egyszer már megjártuk else használtuk az egészet fogtam és kidobtam. Lilát vesszük azt adom rá nappalra estére pedig pampers-t vagy liberót.
2009. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer!
2009. aug. 27. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a huggies vált be és én is sokat keresgéltem. Nekem a rossmanos babydream hasonlít a legjobban hozzá, ze is gumis hátul is. Próbáld ki, a rossmannban 100ft-ért lehet kapni 2 darabos bármelyik méretű babydreames pelust.Én is így tettem, vettem 2 darabosat kipróbáltam és utána megvettem a 62 darabosat!
2009. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!