Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet később baj? Azt mondta...

Lehet később baj? Azt mondta a doktornő, hogy a 4 hetes fiam füléből még nem ürült ki a magzatmáz, és be van gyulladva, valószínűleg víz érte.

Figyelt kérdés
Vizsgálatkor kifejezetten nyomásérzékeny volt mindkét fülecskéje. Azt mondta ezért is sírhat annyit, mert fáj neki. Antibiotikumos cseppel kell kezelni (Garasone). Teljesen megijedtem. Volt valakinek hasonló problémája? Később fülfájós lett a baba?
2009. aug. 27. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen problémám, mégis fülfájós gyerek voltam. Bármit elkaptam, a fülemre húzódott. Szerintem, ebből nem lesz a kicsinek később gondja, hiszen kapott megfelelő ellátást és azt hiszem, jogosan feltételezem, hogy a gyógyszert is kapja. Szóval, ne aggódj. Ha lenne következménye, szólt volna a doktornő. Ha megnyugtat, akkor hívd fel a védőnőt, ő biztos meg tud nyugtatni!
2009. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!