Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveget hogyan kell elmosni?

Cumisüveget hogyan kell elmosni?

Figyelt kérdés

Sima vízzel,vagy mosogatószerrel? Van mikrós sterilizálóm,azzal utána le kell sterilizálni mindig?

Amelyik cumisüveget használtam már teásnak nem lehet később tejesnek ugye?

Egyébként anyatejes a babám,csak szorulás miatt szeretnék neki kamilla teát adni,de még nem használtunk cumisüveget eddig.



2013. jan. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi idős a babád?mosógatószeres vizzel mosd el majd alaposan öblitsd ki és sterilizáld minden alkalommal.igen célszerü a tejnek is meg a teának is külön
2013. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Csak józan paraszti ésszel. A tej, esetleg a tápszer sima vízzel nem jön le, zsíros marad a cumisüveg. Én mosogatás és sterilizálás után meg sem tudom különböztetni, hogy melyik cumisüveg a tápszeres és melyik a vizes. Annyi, hogy én a babavízhez 1-es fejet, a tápszerhez pedig 2-est használok.
2013. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 hós a babám,szopizik,úgyhogy egyenlőre szerencsére nem kell neki tejes cumisüveg.Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 7. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
én mikrós sterilizálom van én mindig kimostam és ugy raktam én be mikrós sterilizáloba.
2013. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!