Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 9 hónapos a fiam,...

Mit tegyek? 9 hónapos a fiam, néhány hete nagyon "anyás". A férjem tegnapelőtt kórházba került, a nagyszülők messze laknak, nincs segítségem. Rá merjem bízni a szomszédra a babámat 1-1,5 órára, amíg meglátogatom a páromat?

Figyelt kérdés

Megérti, ha nem tudok menni, de elég rossz a kórházi koszt, szeretnék neki házi kaját vinni, meg hát hiányzik is...

Félek, hogy végigsírja a fiam a távollétemet, a kórházba nem vihetem magammal.


2009. aug. 27. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy végig sírni fog. Talán csak pár percig, amikor elmész, utána játszik majd tovább. Nyugodtan menjél!
2009. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy órára mész szerintem nem lesz baj.De csak akkor ha feltétel nélkül bízol a szomszédban. Esetleg az is megoldás lehet, hogy szolsz egy barátnődnek vagy kolléganődnek aki elkisér a babával benneteket a kórházhoz és ott ő vigyázz rá még te be mész a férjedhez. És ha bármi baj van akkor le tudsz menni hozzá.
2009. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyém is 9 hónapos. Nagyon barátságos (egyelőre) az idegenekkel is. Én 1-2 órára simán itt tudom hagyni anyukámmal, vagy a szomszéd lányokat is imádja, elvan velük nagyon jól. (igaz, a lányok tündériek)
2009. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok magammal hívni sajnos senkit, akire szóba jöhetne, dolgozik abban az időben, amikor el tudok menni úgy, hogy a baba napirendjét se borítsam fel (altatni, etetni csak én tudom).

Az én kisfiam is barátságos az idegenekkel, de eddig mindig ott voltam én is...

Köszi a bíztatást, holnap megpróbálom. Végülis ki kell derülnie, hogy mire számíthatok, lehet, hogy jövő héten is bent tartják a páromat.

2009. aug. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!