Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos fele tejes/tápszeres...

4 hónapos fele tejes/tápszeres a fiam, tegnapelőtt volt széklete utoljára, mikor adjak neki laevolac-ot? Hány nap ilyenkor a "normális"?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a 2 nap nem gáz még szerintem, persze attól függ, hogy a babát zavarja-e. Ha látod hogy fáj tőle a pocija, nyom, meg ilyesmi, akkor szeruntem adhatsz már neki. Ha nincs semmi baja tőle, akkor várj még egy napot. Nekem is félig tejes-tápszeres, és előfordult ilyen, 3 nap után már kapott szirupot, mert látszott hogy már szenved.
2010. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak egyszer 6 napig sikerült sztrajkolnia. a doki azt mondta, hogy akar 8-10 nap is "normalis" mert ilyenkor ennyit felhasznal a szervezetük, persze csak akkor ha ez, mint elöttem is irtak, nem jar fajdalommal vagy egyeb kellemetlen tünetekkel. ha gondolod laevolac elött megprobalhatsz egy kis kamillateat is ha megissza, az megsem gyogyszer.
2010. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!