Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalta, hogy...

Más is tapasztalta, hogy mérlege nem jól mér?

Figyelt kérdés
Elő fordul, hogy néha kevesebb a gyerekem szoptatás utánn mint előtte. Mitől lehet? Pedig digitális és új készülékem van.Más is tapasztalt ilyet?Esetleg vigyem vissza mert rossz? És ha igen milyen másra cseréljem be ami megbízható?
2009. aug. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is sokat ugrált, már majdnem agyvérzést kaptam. De az én okos Férjecském kitalálta a tutit: kispárnát tettünk a mérlegre, így ha ficánkolt is Bébike, felfogta a párna. Egyébként abban az esetben amit írtál, nem lehet, hogy nem evett semmit?
2009. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha már jár keze-lába, hiába átlagol a gép, sokszor baromságot kénytelen mutatni. Nekem is volt ilyen, hogy lefejt anyatejet adtam pl 30ml-t. Utána mértem, és 20grammal kevesebb volt a gyerek. Éppen ezért egy idő után kajálást így méricskélni már nem érdemes, mert az ember csak kiakad tőle!
2009. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor volt ilyen ha nem ugyan oda tettem vissza a babát ahol az első mérés volt. Tehát ha a feje akár 5 cm-rel lejjebb került, akkor már mást mutatott. Igyekezz azonos helyre rakni a babát, és akkor pontosan mutatja. Én ezt úgy oldottam meg, hogy egy pelust raktam a feje alá, így mindig tudtam, hogy hol a viszonyítási pont.

Esetleg okozhatja még a téves mérést az is, ha a mérleg alá szorul valami.

2009. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne mérd, és akkor nem idegeskedsz.Én hetente 1x mértem,azt is a védőnőnél.Ha jókedéjű,nem eszik túl sűrűn és gyarapodik,akkor felesleges mérni.
2009. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi:Kedélyű
2009. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!