Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Retrus babakocsi nagyon ciki?

Retrus babakocsi nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Kaptunk egyet ajándékba anyóstól és olyan olcsó,gagyinak néz ki. Amúgy ilyen ,meg az állapota megkímélt. Én újat akartam,de most ezt kellene használnom,már csak azért is ,hogy ne legyen sértődés.

[link]


2013. jan. 8. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Én nem használnám, de nem nézek le senkit, azért, mert ilyet használ.
2013. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Már ne haragudjatok, de mi a baj ezzel a babakocsival? Kép alapján én semmi kivetnivalót nem látok benne.
2013. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem ciki, jó állapotban van. Sokszor egy olcsóbb kocsi jobb, praktikusabb, mint a vadi új és drága.


Más kérdés, hogy anyósod megbeszélhette volna veled a dolgot, mert ez nem egy ruhadarab, ami nem tetszik, de időnként ráadsz, ha anyós éppen jön, hanem ezt elég hosszú ideig minden nap használja az ember.


Nem tudom, milyen a viszonyod vele, de ha nagyon mások az elépzeléseid, akkor mondd el, te milyet akarsz, és ezt meg adjátok el, a pénzt meg beteszitek az új árába.


Vagy ha esetleg vidéken lakik anyós, akkor ezt ott használjátok, magatoknak meg vesztek olyat, amilyet szeretnél.

2013. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Basszus. Ezek szerint én nagyon gagyi vagyok meg ciki, nem gondoltam volna. No mindegy, remélem nem lesz a fiam egy lelkiroggyant drogfüggő, mert ilyen gáz kocsit használtunk. :(
2013. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

az is megoldás, hgoy csak addig használod, amíg nem veszel gyorsan egy újat. ezzel meg történhet 'baleset', pl kitörik a kereke..... (amikor nem látja senki, és nincs benne a kicsi, egy jól irányzott kalapácsütés sokat segít) és akkor mondhatod anyósnak, hogy 'még jó, hogy nem történt a kicsinek semmi baja, ezért kell újat, megbízhatót venni..., de ezt bízza csak rám' :))

a hatás kedvéért még sopánkodhatsz egy kicsit. egy ideig biztos nem vesz semmi gagyit, vagy legalábbis kérdez előtte :)))

2013. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmi baja nincs ennek a kocsinak. És egyáltalán nem ciki. Ti milyet akartatok volna venni?
2013. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

12:11-es


Szántszándékkal tegyen tönkre egy még használható babakocsit, hogy újat vehessen? Ne haragudj, de nem vagy ép. Akkor inkább ajándékozza oda valakinek, vagy adja el, ha nem tetszik. A te ötleteddel csak kukába való szemetet termelne. Nem beszélve arról, ha anyós meg mondjuk egyébként rendes, milyen rosszul érezné már magát, h ő jót akart, jót is vett és végül majdnem balesetet okozott az unokájának.


Kérdező, szerintem nincs gond ezzel a kocsival. Persze, vannak divatosabbak, újabbak, ahogy mindig is lesznek. Add el, anyós meg ha kérdezi, mondd, h nagyon nehéz volt

2013. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
én ugyanígy jártam...terhességem alatt kaptam,én eltettem a babakocsit,ugyanis abból nem engedtem,hogy csecsemő korában ne mózesesbe tologassam,bár volt kardoskodás,de az én gyerekem.ha meg már ül a tiéd,akkor meg mindegy mibe van nem?de ha ráfogod hogy nehéz satöbbi add el,ha nem tudsz vele megbékélni.mekkora a babád?
2013. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
[link] ilyet szerettem volna, az egyik kérdésbe linkelte be vki és nagyon megtetszett
2013. jan. 8. 12:34
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Nincs semmi gond a kocsival, én is vettem már használt kocsit. Én csak amiatt nem használnám, mert elég nagy és nehéz összecsukva, és én sokat járok autóval, és hiányozna a bolygókerék. De ez olyan dolog, hogy kinek mi jön be.
2013. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!