Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego Pliko P3 babakocsi...

Peg Perego Pliko P3 babakocsi sport része tényleg használható újszülött kortól?

Figyelt kérdés

Van, aki így használta, mózes nélkül?

Az eladók leírásaiban mindenhol azt írják, hogy vízszintesig dönthető, meg hogy újszülött kortól használható. De ma néztem a Brendonban, és nem volt teljesen vízszintesig dönthető. Kb. 170-175 fokig. Nem kevés ez?!

Ha nem muszáj, nem akarok mózest is venni.


2013. jan. 7. 16:26
 1/3 orsi4 válasza:
Nem tudom milyenek a legújabb modellek, de nekem 2 éves Pliko P3 Swich (megfordítható irányú) babakocsim van és újszülött kortól ezt használjuk, teljesen vízszintes pozícióba dönthető! Tök felesleges a mózeskosár, fél év sincs és kinövi :-)
2013. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nekünk is swich van . Mint az előttem szóló mondta , tényleg feléd és az elentettes irányba is dönthető . Mi nagyon szeretjuk es a lanyom nagyokat is alszik benne .
2013. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat.

Igen, én is néztem a Switch-et is, és ott tudom is, hogy az vízszintig dönthető.

Az új P3-nál viszont nem dönthető addig, ezért nem tudtam, a régieknél mi a helyzet.

2013. jan. 13. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!