Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barackos, szilvás pickwick...

Barackos, szilvás pickwick gyümölcsteát lehet adni egy egy hónapos babának?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az érveket már fentebb leírták,tökéletesen.
2013. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok!

Ellenérvek:Mind az anyatej, és mind a tápszer valamilyen szinten szomjoltó is, ezért ha nincs 40 fok kint, akkor teljesen felesleges a babának a folyadék pótlás!Főleg így!!!1 éves koráig a lányom szinte csak vizet kapott és gyümölcs levet.1 hónaposan meg tápszert és ha fájt a pocija akkor edéskömény forrázatot, ami nagyon gyenge volt.

Szerintem nagy felelőtlenség ilyen pici babának, ilyen szemetet adni..Meg felesleges is.

2013. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Gyönyörűséges ***** válasza:
53%
Amikor az ember megkapja a leoltást....akkor egyből jön, "nem az én gyerekem...csak érdekelt mások véleménye".... előbb olvass utána és ha nem vagy elégedett az olvasottakkal akkor tedd fel a kérdést...
2013. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hidd el, tényleg nem az én gyermekemről van szó, hanem az unokahugomról, aki 1 hónaposan már szilva teát kapott,és nem tudom meggyőzni a szüleit,hogy az nem jó, amit ők csinálnak. Az én babám 2 hónapos, anyatejet kap:)Mellette néha kamilla vagy mecsek baby teát, minimálisat, felváltva, mert az orvosunk ezt javasolta. Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam,hogy én gondolom csak úgy hogy nem szabad, vagy más is. De úgy látom, hogy nekem van igazam. Ráadásul ami még szintén vitát vált ki az az, hogy ha csuklik mandarint csepegtetnek a szájába.Én ezt is elítélem, de ezt a kérdést már nem mertem feltenni.De ha erről is vannak vélemények, örömmel meghallgatom.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. jan. 8. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!