Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel válthatnám ki 8 hós...

Mivel válthatnám ki 8 hós babámnál a reggelit és a vacsorát?

Figyelt kérdés
8 hós lánykám napközben szépen eszi a zöldséget és gyümölcsöt, reggel és este pedig szoptatom. A tejem viszont apad, már nem elég neki, a tápszertől viszont öklendezik és kiköpi ( pedig bevált tápszerről van szó, amikor pótolni kellett a tejemet régebben, akkor is ezt kapott). Tudom, hogy nagyon fontos még neki a tejalapú táplálkozás, de mit adhatnék neki tápi helyett?
2013. jan. 8. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hónaposan reggel még szopott a fiam, vacsorára pedig 11 hós koráig tejpépet kapott.
2013. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos lepontoznak, de az én lányom sem issza meg a tápszert így ő is 8 hónapos volt ahogy váltottunk kakaóra, a tejet felforralva persze, először csak picit kapott, és abból képes majd 3 dl-t is meginni most lesz 9 hónapos
2013. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggelire én gabonapépet (olvadó-ebből tudsz folyékonyat is csinálni, vagy hétgabonás), rizspelyhet szoktam neki adni gyümölcspürével. Vacsira a zabpehely jobb, vagy babagríz. Lassabban szívódik fel, nem lesz olyan hamar éhes. És ezeket mind tudod tápszerből csinálni. Vagy tejpép, szintén folyékonyra, ez is tej alapú.

Nálunk is volt időszak, mikor nem volt hajlandó meginni a tápot, de szerencsére elmúlt. Sokat küzdöttünk vele. Próbáltam neki akkor adni, mikor már éhes volt nagyon :D

2013. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!