Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 1 éves kislányom...

Mit tegyek? 1 éves kislányom az elmúlt 2 napban azzal játszik h álló helyzetből hátraveti magát széttárt karokkal.

Figyelt kérdés
Ma is majdnem beszakította a fejét,épp hogy csak a lábamat alá tudtam tenni.:( Hogy szoktaam le erről?
2009. aug. 27. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ment ez a dolog, szerencsére 3- 4 nap volt az újdonság, azóta nem csinálja. Hatalmasat esett hanyatt, volt nagy ordítás azóta nem csinálja. Sajnos jó módszert nem tudok a leszoktatásra, én állandóan ott voltam mögötte, mellette (a lakás ugyan szaladt), mondogattam neki, hogy megüti magát, fájni fog, de szerintem újabb dolgot fedezett fel és így ezt abbahagyta.
2009. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a figyelem felkeltése,amit neked szánt.Próbáld meg elterelni a figyelmét valami érdekesebb dologgal.Ha ez hiszti akkor jobb ha nem figyelsz rá,meglátod abba hagyja.
2009. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja, de csak, ha ágy van mögötte.

Édesen elterül, hanyatt veti magát és élvezi az ágy puhaságát. Ezt csak akkor csinálja, ha nagyon jól érzi magát. Pl nagyinál, de múltkor vendégségben idegeneknél is csinálta, ott több gyerek volt.


Esetleg játszattok valahogy úgy, hogy ezt a műveletet lehetőleg ágy előtt csinálja.

2009. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm 3 éves lánya a pelenkázóról ugrál le folyamatosan(a hugáéról)...ok nem magas,de akkor is...kérdzeem barátnőm,hogy jesszus mit csinál a gyerek...hát semmit csak azt képzeli kamikazeXD...előbb utóbb koppan akkorát,hogy megtudja nem szabad ezt...persze ha látod,hogy nagyon durvát eshet akadályozd meg,de ha kicsit koppan a feje,abba még nem fog belehalni és talán abba is hagyja:)
2009. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!