Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fordul a babám már...

Miért nem fordul a babám már 5,5 hónaposan? Baj van nála?

Figyelt kérdés
Kisfiam már 5,5 hónapos , de még nem csinál semmit. Úgyértem nem fordul hátról hasra se hasról hátra , de még oldalra sem. Amúghy nagyon eleven szépen fejlődő baba. 8910 gramm.
2009. aug. 27. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen. VAn olyan gyerek is aki "csak" 9 hós korában ül fel, aztán két hét múlva jár. Mindenki más. Fejlesztheted a mozgását, ha számára érdekes dogokat nehezen elérhető helyekre teszed, meg ilyesmi, de semmiképp se erőltesd!!
2009. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja. Majd megfordul. Kislányom hasról hátra már 4 hónaposan fordult, de olyan kamu módon. Megroggyantotta a könyökét, és a lendület átvitte. Hátról hasra csak 6 hónaposan fordult, de azt már úgy rendesen. A babád is majd rájön, és meg sem tudod majd állítani. :-)
2009. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit nagy a súlya!:-)))

Az enyémnek is, igaz ő csak kb. 7700g. Szintén nem forog, csak néha sikerül hasra neki.

Viszont oldalra azt tud. Imádja a hasát, bármit megeszik.

Másnak 1 évesen ekkora a gyereke, mint nekünk. Ilyen nagy pocakkal nehezebb a mozgás. :-)))))

2009. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem csak lusta, nincs semmi baja. Az én kicsi lányom is ennyi idős és 6400gramm,ő pörög, forog, kúszik. Szerintem a kissebb súlyú babák jobban bírják magukat és hamarabb izegnek mozognak, mint a nagyok. Nem gondolnám hogy a te nagy fiadnak lenne baja csak spórol a forgással. Nyugodj meg! Jó babázást !!
2009. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj, majd megcsinálja! picit nagy a súlya is talán, ez is hátráltathatja. hamarosan nem győzöd utolérni, ne félj:-) ha amúgy mosolygós baba, szeret hason feküdni és hason szépen tartja a fejét, akkor nincsen baj. tegyél oldalra játékokat mellé, minél színesebb dolgokat, hogy ösztönözd a fordulásra, és lassan majd megcsinálja!
2009. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggodj,minden nap tudnak meglepetést okozni.Lehet,hogy holnap megfordul.Az én babám 4hósan forgott,hátról hasra,vissza nem.A dokinő azt mondta ez is nagy szám,mivel a kicsik BETÖLTÖTT 6HÓSAN KEZDENEK EL FOROGNI.
2009. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!