Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vigyem gyÓgytornás...

Szerintetek vigyem gyÓgytornászhoz? Kislányom 5 hónaposan megfordult hátról hasra, azóta állandóan hasra fordul. Most hét hónapos, de még hasról hátra nem fordul. Ja és csak jobbról fordul hasra.

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vidd sehova. Majd fog forogni visszafele is.
2011. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs gond.

Az én kisfiam is csak hasra fordult, vissza nem, aztán jóval később láttam, hogy menne neki, csak nem szeret hanyatt lenni, azért nem csinálta.

A csak jobbos fordulás pedig 100%, hogy nem gond.


Egyébként kúszik, vagy emelgeti magát? Nem feltétlenül kell neki, csak érdeklődöm. Ha ilyesmit csinál, pláne nyugodj meg. :)

2011. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se vidd sehova! Ha segíteni szeretnél neki, akkor tegyétek bele pokrócba, és hintáztassátok meg. Ha a pokróc segítségével átfordítjátok mindét irányba, az segíthet.
2011. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.Kinyomja magát sokat,és egy pár napja hátrafele tolat is.Ha hason van nyúl játékokért,magához huzza őket,játszik velük
2011. jan. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!