Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pc, Raf-pol, Abc Dedign,...

Pc, Raf-pol, Abc Dedign, Espiro? Kérlek aki tud segítsen Nagyon tanácstalan vagyok .

Figyelt kérdés

Első babánkánt várjuk , és nagyon nem tudjuk , melyik jó melyiknek . Melyik hol használhato stb ...?

Belinkelem melyik tetszik :

[link]

[link]

[link]

[link]

Kérlek aki tud segítsen .



2013. jan. 8. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezek közül kizárólag az ABC Design babakocsit választanám! Minőségi és megbízható!

(Esetleg még ajánlanám a Chicco babakocsikat. Nekünk Chicco S3 van, használtan vásároltuk, de nagyon-nagyon jó babakocsi!)

2013. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ezek közül csak az espirot ismerem, az nagyon jó. de én sokallom.


szerintem legjobb megoldás venni (akár használtan) egy nagy mózeses babakocsit és külön egy jó sport kocsit. (általában ami 1 vázra szerelhető, az kisebb ,mint a csak mózes).

pl.én ezt venném, így összesen 80.000:


[link]


[link]

2013. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a Pierre cardin PS 682 babakocsim volt. Most adtam el a teszveszen, mert a 8 hó-s fiam a sportrészébe nem fért el overállba, és alig bírtam betakarni. (11kg) Egyedül a mózes része tetszett benne. Hiába jól néz ki, de tök kényelmetlen a gyereknek. Helyette egy tágasabb kocsit vettünk, amibe már vígan elfér még felöltöztetve is.

3gyerekes

2013. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
csak az abc-t vennem meg az osszes kocsi kozul
2013. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a raf pol fenixet néztem. Igaz,a vélemények nagyon megoszlanak,de legtöbben inkább csak a lengyel márka miatt szidják,viszont akiknek van,ők dicsérik,és elég jól is néz ki. Igaz,nem városba,tömegközlekedéshez,lépcsőzéshez való kocsi,de pl itt vidéken nálunk nagyon jól jön a nagy kerék,stb. Én ezt fogom megvenni.
2013. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak az ABC Design-t!!!!!


Mi az Espirot akartuk, de nagyon örülök, hogy nem vettük meg, annyit nézegettem azóta, hogy tudom, mik az elvárásaim használat közben, hogy jó, nem vettük meg.

RafPol Fenix, én is a neten nézegettem, tetszett, aztán amikor megnéztem személyesen a boltban, akkor koppantam. Megtologattam, és hát a legócskább babakocsival is könnyebb volt lavírozni, mint ezzel, úgyhogy nagyon gyorsan le is tettem róla.

A Pierre C.-t nem ismerem, arról csak annyit tudok mondani, hogy nekem személy szerint nem tetszik...


Nekünk egyébként ABC Design babakocsink van, és ez alá a minőség alá nem érdemes adni...ha futja rá persze. Nagyon jó minőségű babakocsikat gyárt!

De szerintem érdemes mindet megnézni személyesen, megtologatni, az sokat elárul. Érdemes minél nagyobb kosarasat választani, az Espiro ilyen szempontból is egy nulla, nagyon pici neki.

Felfújható kerék jobb mondjuk macskakövön, de a miénknek nem felfújható a kereke, és azért koptotjuk mi is a betont rendesen...földútra viszont nem az igazi egy kiskerekes :).

Szóval igazából sokat számít, mik az igények. Pl. tömegközlekedni szeretnél, vagy kocsival jártok, mekkora a csomagtartó. Nálunk pl szempont volt, hogy minél kisebb legyen... Szóval ezt te tudod...

2013. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Ezek közül én is csak az ABC-t venném meg ha ezek közül kell midenképpen választani. AZ Espiro nagyon gyenge, a Raf-pol úgy vacak ahogy van, bár a Pc-nél még az is jobb, mert azok valami botrányosan vacakok. Törnek, kicsik stb.
2013. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek egyelőre nem tudom még! Elmondom , hol lakunk mi lenne az elvárás hát ha így jobban tudtok segíteni amit nagyon megköszönék .

Kisvárosba lakunk , szóval mindenhova gyalog megyünk. Buszozni nem fogunk . Van autónk , de apánál van . Elég nagy a csomagtartó. Mindenképpen ilyen kényelmes babakocsit szeretnék . Viszont könnyű babakocsit mivel az 5.lakunk nincs lift szóval gyalog kell majd felvinnem . Szeretnék mózest+sport ülést .

2013. jan. 9. 18:49
 9/15 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Hát az 5.-re egyiket sem lesz egyszerű felvinni szerintem, a mi babakocsink nincs 10 kg, de mivel a babánk már 6 hónaposan 10 kg-ot nyomott, elég nehezen boldogulnék vele lépcsőn az 5. emeletig :)

És egyébként mennyi a max, amit rá szeretnétek szánni, mert elég különböző árkategóriájúakat linkeltél be.

2013. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy 150 ezret gondoltunk ki .
2013. jan. 10. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!