Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Gabszem kérdése:

Teljesen tanácstalan vagyok, a fogzás miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hós, kb. 2 hete fél éjszakákat fennt vagyunk. Tegnap pl. éjféltől fél 4-ig nem tudtam visszaaltatni, csak állt az ágyában és beszélgetett, hiába dajkáltam stb, nem akart elaludni. Ezt elég gyakran eljátsszuk mostanában, jobb esetben ,csak át kell menni hozzá többször egy éjszaka és visszafektetni... Jönnek a rágófogai, lehet hogy azok miatt van? Eléggé el vagyok már keseredve, olyan tehetetlennek érzem magam, és fáradtnak... Próbáltunk neki fájdalomcsillapítót is adni, de akkor is ugyanúgy felébred, ezért nem vagyok biztos benne, hogy a fogak miatt van. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat azért is érthetetlen.
2013. jan. 5. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a foga miatt. Én nurofent adok neki. Vagy szeparációs szorongása van, az 1 éves 1,5 éves korban jön elő és ugyan így álmatlansággal jár.


Itt olvashatsz többet róla:


[link]

2013. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 12,5 hónapos.Nálunk 2 rágó már kint van nagyjából...igaz csak 4-5x fordult elő,hogy altatni kellett éjjel (fél és 1,5 óra között volt kb) Eddig nekünk sem volt ilyen gondunk,remélem nem marad így,mert nemsokára megszületik a kistesó :)
2013. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mostanában tanult meg felállni vagy járni?

Szerintem lehet a mozgásfejlődés miatt is, állítólag a nagyobb mozgásfejlődésekkor is ébredhet a pici.

2013. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nálunk a fogzás miatt sokszor ébred éjjel, de vissza is alszik hamar, inkább csak felsír, de nincs sokáig ébren, bár mi még csak 5,5 hónaposak vagyunk. :)

2013. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eddig nálunk is csak kis sirdogálások voltak és sokszor magától visszaaludt, de kb. két hete sokszor előfordul hogy fél éjszaka fennt vagyunk
2013. jan. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!